Pjanić na učinku od dva pogotka i tri asistencije

Aktuelni talijanski prvak Juventus došao je do osme ovosezonske pobjede, savladavši u okviru desetog kola Sampdoriju s ubjedljivih 4:1.

Već u 4. minuti vodstvo im je donio Mandžukić, a na 2:0 povisio je Chiellini pet minuta kasnije, nakon sjajnog centaršuta iz kornera našeg Miralem Pjanića (26).

Pjanić je sjajnu partiju krunisao pogotkom u 65. minuti, a igrao je 82. minute, kada ga je zamijenio Asamoah.

Konačan rezultat postigao je Chiellini svojim drugim pogotkom u 87. minuti meča.

Pjaniću je večerašnji pogodak bio drugi ovosezonski u Seriji A, a upisao je i tri asistencije.

Juventus je i dalje prvoplasirani s učinkom od 24 boda.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.