“Stara dama” ostala na čelu grupe H

Nogometaši Juventusa slavili su na gostovanju kod Lyona s 0:1 u susretu trećeg kola grupe “H” Lige šampiona.

Iako su od 54. minute igrali bez isključenog Lemine, gosti su uspjeli osvojiti sva tri boda, zahvaljujući sjajnom pogotku rezerviste Cuadrada iz 76. minute.

Domaći su pak bili konkretnija momčad, imali su bolje šanse, a nisu uspjeli realizovati ni jedanaesterac, kada je u 35. minuti udarac Lacazettea zaustavio junak susreta Buffon.

Miralem Pjanić odigrao je čitav meč za gostujuću momčad, koja je ovom pobjedom ostala na čelu skupine sa sedam bodova, koliko ima i Sevilla.

Sevilla je u drugom meču ostvarila gostujuću pobjedu protiv Dinamo Zagreba i to identičnim rezultatom (0:1).

Nju joj je donio Nasri pogotkom u 37. minuti.

Recimo i to da bh. reprezentativaca Armina Hodžića i Amera Gojaka uopće nije bilo u rosteru domaće momčadi.