Ermin Bičakčić je teren napustio u 39. minuti zbog povrede članka

U okviru petog kola njemačke Bundeslige, Hoffenheim je na domaćem terenu pobijedio ekipu Schalkea rezultatom 2:1.

Gosti su poveli golom Choupo – Motinga u 4. minuti, da bi Kramarić izjednačio u 17. minuti.

Bh. reprezentativac Ermin Bičakčić počeo je utakmicu od prve minute u timu Hoffenheima, ali je u 39. minuti morao izaći zbog povrede članka.

Ermin je u 26. minuti zaradio i žuti karton.

Gol za pobjedu Hoffenheima postigao je Rupp u 41. minuti.

Drugi bh. reprezentativac Sead Kolašinac i ovaj meč nije nastupio za Schalke.

Hoffenheim se trenutno nalazi na devetom mjestu sa sedam bodova, dok je Schalke posljednji bez ijednog osvojenog boda.