Hodžić je postigao peti gol za Dinamo, dok je Gojak igrao od prve minute

U meču 1/16 finala Kupa Hrvatske, zagrebački Dinamo savladao je na gostovanju Veli Vrh sa ubjedljivih 5:0 i plasirao se u osminu finala.

Naši Armin Hodžić (22) i Amer Gojak (19) počeli su utakmicu od prve minute za Dinamo, koji je poveo u 26. minuti golom Morrisa.

Amer Gojak je u 35. minuti slabo šutirao iz izgledne situacije, da bi šest minuta kasnije postigao gol, međutim pomoćni sudija je svirao ofsajd poziciju.

Pred sami kraj prvog poluvremena i Armin Hodžić je imao priliku za gol, ali promjene rezultata nije bilo.

Igrala se 48. minuta, kada je Henriquez udvostručio prednost za Dinamo, a desetak minuta kasnije Olom postiže treći gol za tim iz Zagreba.

Olmo je u 80. minuti pogodio za 4:0, a konačnih 5:0 za Dinamo postavio je naš Armin Hodžić u 90. minuti.