Prvi poraz Juventusa u sezoni, Pjaniću 90 minuta igre

Inter nakon preokreta savladao Juventus u derbiju četvrtog kola Serije A U derbi meču četvrtog kola italijanske Serije A, Inter je u Milanu sa 2:1 pobijedio aktuelnog prvaka Juventusa. Poslije prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Juventus poveo preko Lichsteinera u 66. minuti utakmice. Radost gostiju trajala je samo dvije minute, a onda je […]

Inter nakon preokreta savladao Juventus u derbiju četvrtog kola Serije A

U derbi meču četvrtog kola italijanske Serije A, Inter je u Milanu sa 2:1 pobijedio aktuelnog prvaka Juventusa.

Poslije prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Juventus poveo preko Lichsteinera u 66. minuti utakmice.

Radost gostiju trajala je samo dvije minute, a onda je Icardi izjednačio na 1:1.

Gol za preokret i pobjedu Intera od 2:1 postigao je Perišić u 78. minuti.

Domaći su od 90. minute igrali sa igračem manje, jer je Banega isključen zbog dva žuta kartona, ali promjene rezultata nije bilo.

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić igrao je svih 90 minuta za Juventus, kojem je ovo bio prvi poraz u sezoni.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.