Spahić neće pamtiti po dobrom meč protiv bivšeg kluba.

Momčad HSV-a gostovala je Bayer Leverkusenu u okviru drugog kola njemačke Bundeslige, pretrpivši poraz rezultatom 1:3.

Pobjeda domaće momčadi nije pak bila tako ubjedljiva, s obzirom da je rezultat sve do sudačke nadoknade glasio 1:1.

Gosti su prvi došli u vodstvo preko Wooda u 58. minuti, a izjednačio je Pohjanpalo u 79.

Otpor Labadijinog tima trajao je sve do 91. minute, kada isti igrač postiže svoj drugi, a tri minuta kasnije i treći pogodak na utakmici.

Bh. stoper Emir Spahić odigrao je cijeli meč protiv svoje bivše momčadi, koji neće pamtiti po dobrom.

HSV je tako ostao na jednom bodu i 13. poziciji, dok se Bayer Leverkusen prvom ovosezonskom pobjedom probio na peto mjesto.

Spomenimo i to da je Mario Vrančić pobjedu svog Darmstadta nad Eintracht Frankfurtom (1:0) odgledao s klupe.