Naša reprezentacija je stigla u St. Louis i obavila prvi trening. Zmajeve u subotu očekuje prijateljska utakmica protiv Paname, a zahvalu navijačima na dočeku poslali su reprezentativci Nidal Čelik i Jovo Lukić.
Na engleskom su se zahvalili svim navijačima na dočeku i pozvali ih na meč protiv Paname.
“Pozdrav svima, veoma sam uzbuđen što sam u St. Louisu. Grad je prelijep. Jedva čekam da vas sve vidim na stadionu”, rekao je Čelik.
“Hvala St. Louisu na dobrodošlici. Radujemo se utakmici na Energizer Parku. Veliki pozdrav za sve navijače BiH ovdje u St. Louisu”, riječi su Lukića.
Treninzi Zmajeva u St. Louisu su zatvoreni za navijače. U petak će Barbarez održati press konferenciju koja je zakazana za 12:30 po lokalno, 19:30 po vremenu u BiH, a potom će Zmajevi obaviti i trening.
Meč sa Panamom igra se u subotu od 21:00 sati po našem vremenu.

FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino