Naša fudbalska reprezentacija obavila je prvi trening od dolaska u Sjedinjene Američke Države.

Zmajevi su trenirali u 18,00 sati na stadionu Energizer Park u St. Louisu, odnosno u 01,00 po našem vremenu.

Jedna prespavana noć nije bila dovoljna da se pobijedi “jet lag”, pa je još uvijek itekako prisutan umor od dugog putovanja i promjene vremenske razlike od sedam sati.

U St. Louisu je pravo ljetno vrijeme, pa je trening održan po vrućem i sparnom vremenu.

Na to je sve upozoravao Sergej Barbarez koji ima plan kako ekipu postepeno prilagoditi na nove vremenske i klimatske okolnosti. Do utakmice protiv Kanade za osam dana, situacija bi u našoj ekipi trebala biti optimalna po ovom pitanju.

Ivan Šunjić je prvi put trenirao uz ekipu, odvojen od tima, te prema informacijama Reprezentacija.ba još uvijek nije u potpunosti spreman.

Zmajevi u četvrtak po lokalnom vremenu treniraju u 10,30 sati, odnosno 17,30 po našem.

Utakmica protiv Paname je u subotu na ovom istom stadionu u 21,00 sati po našem vremenu.

Naredne utakmice Bosna i Hercegovina
06.06.
21:00
12.06.
21:00
18.06.
21:00
24.06.
21:00
25.09.
20:45
Powered by