Englezi navodno održali sastanak sa Alajbegovićevim timom
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
EPL i Bundesliga mnogo bolji za razvoj ovako napadački orijentiranog igrača nego mrtva Serie A
SAMO AKO JE LUD OTICE U PROPALU ROMU
Seljacicu karam ti seku nemoj koristiti moj nick
@Holandez, Ovaj izgleda koristi svacije nickove naizmjenicno. I meni to radi, mamicu mu.
Koji paksu
DOBAR IZBOR ALI SAMO POD USLOVOM DA IMA OSIGURANO MJESTO U TIMU ILI DA OSTANE U LEVERU U STARTNIH 11 JEDNO OD TO DVOJE JE IDEALAN SCENARIJ
Seku mamu sve zensko u familiji ti hebem zasto koristis moj nick ?
Roma igra Champions league.
Aston Villa igra Champions league
Napoli igra Champions league
Arsenal igra Champions league.
Kerim ima tek18 Godina i igrat ce
Champions league!
Nek samo bjezi sto dalje od Leverkusen.
Losa atmosfera tamo. Necjene ga dosta
i Bayer svakako teski lopovi.
Kerim ce igrati za najbolje Klubove svijeta
i ima Potencijal da bude mozda najbolji
igrac Bosne ikad.
Naravno je jos rano of tome pricati a
svi vidimo da je moguce
Ako odes u Italiju potpisi kraj karijere slobodno. Citam komentare, da covjek ne povjeruje…
Spominju i Arsenal, samo da se zna. Sretno gdje god. Za početak da odigraju dobro na SP.
Nije ovo dobro u toku priprema za SP pregovarati.
Dortmund bi bila najbolja opcija a bilo je govora, trebalo bi nahuskati Kovaca da porazmisli o Kerimu.