Zmajevi će se u miru pripremati za Panamu

23 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
kiklop
03.06.2026. 09:17

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.

akim
Reply to  kiklop
03.06.2026. 09:17

Pa šta sad treba da ih jašu navijači?????
Dobar potez Barbareza,on zna kako se sa tim treba nositi i kako reagovati

Popustite
Reply to  kiklop
03.06.2026. 10:02

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine… Read more »

akim
Reply to  Popustite
03.06.2026. 10:29

pa ti ocigledno ne pratis svjetski fudbal

Heee
Reply to  Popustite
03.06.2026. 11:12

Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.

Solin
Reply to  Heee
03.06.2026. 13:09

Da nije bilo uredjenog zapadnog sistema gdje su ova djeca stasala, tad ne bi vidjeli sp. Kakva euforija, histerija i seljakluk… navijaci se pokazali nema sta, kao divlje pleme

Kokiii
Reply to  Solin
03.06.2026. 15:00

Kockasti su divlje pleme a ne mi majmune .

Solin
Reply to  Kokiii
03.06.2026. 15:28

Ja sam Bosanac i imam pravo da kritikujem svoj narod kad vidim nesto pogresno, nasa djeca su naucila fudbal na zapadu i mi trebamo takav sistem da usvojimo ne bi li se ovo odrzalo. Od vriske i pomame nema nista, mi trebamo navijacke pjesme pjevat a ne psovat igrace ako se sa nekim nisu slikali. Sramota. I ne vrijedjaj kockaste, bili su nam podrska citavo vrijeme

Popustite
Reply to  Heee
04.06.2026. 04:11

Ti momci su uložili svoja djetinjstva, rad i trud u ovo, nisu navijači. Psihološki pritisak na njih je nenormalan. Čitavi programi postoje da se sportisti usredsrede za optimalni učinak. A kad kiksaju jer im ne daju pet minuta mira, biće patetika i drama.

Damir
Reply to  Popustite
03.06.2026. 12:11

Odkud ti znas sve to?

Popoustite
Reply to  Damir
04.06.2026. 03:55

Sve je javno dostupno na Instagramu, ovdje, Facebooku, portalima. Svaki korak im prati 100 različitih kanala, portala, navijačkih i inih grupa.

Guest2
Reply to  Popustite
03.06.2026. 15:59

Hhah, cuj tako navijaci u ST Louisu….Bolesno….

nanaqqqq
03.06.2026. 10:30

Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe

cirkusportal
Reply to  nanaqqqq
03.06.2026. 11:42

Previse je bilo isprobanu u samo toj utakmici i to se vidjelo na citavoj igri. Izmjenis pola uigranih igraca i uz to igras novi sistem…mislim da je to ipak bilo malo previse 🤯

abgr1
Reply to  nanaqqqq
03.06.2026. 11:49

Ti si sine glup da kontas sta je Makedonija bila, mi sa tribina smo vidjeli zagrijavanje igrača dakle teška zeza, njima je to bilo igra sa 40% napora, ciato reda radi da su morali pregazili bi ih

Kenan
Reply to  nanaqqqq
03.06.2026. 12:25

Smrdi rs iz tebe kralju, ofiran si. Bjezi na portal danijela simica i tamo komentarisi

Prc
03.06.2026. 11:17

Malo su nasi igraci mladi i neki nisu popularni pa nisu navikli, pa onda i zele da se svide navijacima. Ma to se radi samo na nacin da mahnes nasmijes se… i ides dalje. A osim toga treba biti zahvalan na tome jer vidis kako se zbog tebe i za tebe raduju ljudi gdje god te vide.. ne traje to zauvijek i nema toga uvijek. Ali poslije umora dodje zahvalnost. Zahvalnost lijeci sve. Samo biti zahvalan i percepcija situacije ti se mijenja. Zamisli samo da ste se plasirali a na kosevu doslo 3.000 ljudi. Ne treninzima nema nikog, a na… Read more »

danko
03.06.2026. 11:47

GDJE VAM JE TEKST ZA KOSARKASKU REPREZENTACIJU

nannanaaaq
Reply to  danko
03.06.2026. 12:25

Boli te qrac

NicaZE
03.06.2026. 13:35

Trebali si otputovati bar koji dan ranije.

Anonymous
Reply to  NicaZE
03.06.2026. 15:47

U subotu tek igraju sta ce im ranije?

Popustite
Reply to  Anonymous
04.06.2026. 04:04

Aklimatizacija na drugu vremensku zonu ponekad traje 2 sedmice.

Anonymous
03.06.2026. 15:45

Pogledao kako nasi vriste ko budale kad su se spustili sa aviona i naravno da im treba mir

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

Premiership

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

Bundesliga

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

Serie A

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM