Zmajevi će se u miru pripremati za Panamu
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
Pa šta sad treba da ih jašu navijači?????
Dobar potez Barbareza,on zna kako se sa tim treba nositi i kako reagovati
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine… Read more »
pa ti ocigledno ne pratis svjetski fudbal
Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.
Da nije bilo uredjenog zapadnog sistema gdje su ova djeca stasala, tad ne bi vidjeli sp. Kakva euforija, histerija i seljakluk… navijaci se pokazali nema sta, kao divlje pleme
Kockasti su divlje pleme a ne mi majmune .
Ja sam Bosanac i imam pravo da kritikujem svoj narod kad vidim nesto pogresno, nasa djeca su naucila fudbal na zapadu i mi trebamo takav sistem da usvojimo ne bi li se ovo odrzalo. Od vriske i pomame nema nista, mi trebamo navijacke pjesme pjevat a ne psovat igrace ako se sa nekim nisu slikali. Sramota. I ne vrijedjaj kockaste, bili su nam podrska citavo vrijeme
Ti momci su uložili svoja djetinjstva, rad i trud u ovo, nisu navijači. Psihološki pritisak na njih je nenormalan. Čitavi programi postoje da se sportisti usredsrede za optimalni učinak. A kad kiksaju jer im ne daju pet minuta mira, biće patetika i drama.
Odkud ti znas sve to?
Sve je javno dostupno na Instagramu, ovdje, Facebooku, portalima. Svaki korak im prati 100 različitih kanala, portala, navijačkih i inih grupa.
Hhah, cuj tako navijaci u ST Louisu….Bolesno….
Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe
Previse je bilo isprobanu u samo toj utakmici i to se vidjelo na citavoj igri. Izmjenis pola uigranih igraca i uz to igras novi sistem…mislim da je to ipak bilo malo previse 🤯
Ti si sine glup da kontas sta je Makedonija bila, mi sa tribina smo vidjeli zagrijavanje igrača dakle teška zeza, njima je to bilo igra sa 40% napora, ciato reda radi da su morali pregazili bi ih
Smrdi rs iz tebe kralju, ofiran si. Bjezi na portal danijela simica i tamo komentarisi
Malo su nasi igraci mladi i neki nisu popularni pa nisu navikli, pa onda i zele da se svide navijacima. Ma to se radi samo na nacin da mahnes nasmijes se… i ides dalje. A osim toga treba biti zahvalan na tome jer vidis kako se zbog tebe i za tebe raduju ljudi gdje god te vide.. ne traje to zauvijek i nema toga uvijek. Ali poslije umora dodje zahvalnost. Zahvalnost lijeci sve. Samo biti zahvalan i percepcija situacije ti se mijenja. Zamisli samo da ste se plasirali a na kosevu doslo 3.000 ljudi. Ne treninzima nema nikog, a na… Read more »
GDJE VAM JE TEKST ZA KOSARKASKU REPREZENTACIJU
Boli te qrac
Trebali si otputovati bar koji dan ranije.
U subotu tek igraju sta ce im ranije?
Aklimatizacija na drugu vremensku zonu ponekad traje 2 sedmice.
Pogledao kako nasi vriste ko budale kad su se spustili sa aviona i naravno da im treba mir