VIDEO FOTO/ Zmajevi nakon dugog leta doputovali u St. Louis, sačekali ih naši navijači

18 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Bosnjo
02.06.2026. 22:30

Hvala bogu da ste stigli uredu sretno

ime
02.06.2026. 22:35

Sutirati u Gol sutirati i samo sutirati i Alajbegovic je primjer kako bi svi trebali uciti igrati

Holandez
02.06.2026. 22:36

Hvala dragom Bogu, sad odmorite djeco draga naspavajte se i ufatiti se posla

AmarHZ87
Reply to  Holandez
02.06.2026. 23:56

bog ne postoji

Asmirr92
Reply to  AmarHZ87
03.06.2026. 00:28

@amar a ko je tebe stvorio da mi je znati??

olo
Reply to  Asmirr92
03.06.2026. 00:56

Komsija, postar

Warzone
Reply to  olo
03.06.2026. 02:22

😂😂😂😂😂

Eldin
Reply to  AmarHZ87
03.06.2026. 09:49

Hahaha dobar vic pedere

Strucnjak
02.06.2026. 23:10

Nose neke specijalne carape jel to zbog dugog letenja?! Neke mozda za vene

Hajro
Reply to  Strucnjak
02.06.2026. 23:16

8,5 sata u avionu sjedeci + prije toga iz hotela s autobusom do aerodroma u sarajevu, skoro 2 sata let za Frankfurt….

Stigli pa nakon leta autobus to hotela…

Rema
Reply to  Strucnjak
03.06.2026. 00:18

Primjetio si to dobro. Stvarno se misli i na neke sitne detalje. Dovode i kuhara sa sobom. Extra fizio. Sve plusevi. A nije ko kod Safeta. Trce po plazi satro. A sa njima i pas lutalica. Kakav je to 🤡 show bio dobro smo i prosli.

Popustite
Reply to  Strucnjak
03.06.2026. 21:08

Kompresivne čarape, protiv embolije, oticanja nogu, poboljšavaju cirkulaciju i sprječavaju bol u nogama tokom dugih letova. Skupe su to noge! 🙂

Vjerni navijac
03.06.2026. 00:18

Bravo za portal da prati nase momke,?da imamo informacije sta se desava. Sretno momci

Amer ikanac
03.06.2026. 00:22

Bas sam pregledao, niko drugi ni slova o reprezentaciji.

Anonymous
03.06.2026. 01:27

neki nasi se bas neznaju ponasati. nemojte vristati onako letiti su 16 sati pa vidite sami kako je Spaha reagirao. jadno

Eli
03.06.2026. 08:06

Drago mi je da su na ovom svjetskom zbog naših ljudi koji žive tamo. Zaslužuju to i jedni i drugi. Mislim da im sad malo treba mira i odmora.

Kokiii
03.06.2026. 08:27

Naj bolja zemlja na svijetu i narod ponosan sam sto sam bosnjak i sto sam roden u Bosni .

Abdurrahman
03.06.2026. 08:39

Hvala bogu da su stigli i meni je drago da su tu
gdje i treba da budu i sad lagano odmor…
Sretno momci!
🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

Premiership

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

Bundesliga

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

Serie A

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM