Savez prijateljski ponovo pozvao navijače na otvoreni trening Zmajeva
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Tako i treba navijacima dat priliku da imaju vremena za trening a igraci da imaju vremena za
fotomenat i potpis za navijace to
je najmanje sto je Savez mogao
uradit proje nek sto idu za Sp postivanje prema navijaca koji podrzavaju Rep
Samo kod nas se misli da je to uredu. Haj gledaj jel druge ekipe isto tako rade.
Rade
Za fudbal cemo lako najbitnije je da SDP NASA stranka i NIP dobiju na izborima
Jedno je biti navijač, drugo je biti histerična, neotesana masa. Na Koševu su im djeca psovala majku jer nisu dovoljno selfija i autograma podijelili. Jesu li to podrška? Možda bi za početak svima trebalo objasniti da su ovi momci došli tu gdje jesu isključivo svojim trudom, odricanjem i radom, oni nama ništa, ali apsolutno ništa ne duguju.
*prije
Ovo je sve previse, pogotovo za mladje igrace, njima sada najvise treba mir, odmor i trening. Previse smaranja od strane javnosti
To ti danasnji fudbal na najveci nivou svako i svaki hoce nesto od toga dali je medjia- navjiaci- Savez- mozemo mi rec pretjerano i previse ali to
je taj brzi “svijet” gdje zivimo brza transformaca na fudbalski nivou tako da je veliko ocekivanje sa vani uvezi ti stvari
Sve je ovo u redu…za balkance treba motivacija,a ostalo ce doci na svoje na svjetskom.
Molim te Satko ne pravi se kao da znas jer ti nisi nikada nista ni pobjedio. Znaci nemoj pricati sta neko treba. Plus nisu od dole jer nisu budale. Rodeni u diaspori i imaju nesto u tinteri.
Satko se dokopao Menacke u devedesetim i tamo radio u fabrici za aluminijske okvire i ostao do penzije. Iz razonode prati reprezentaciju sa tri srednje. Bosna napacena
Ne sa tri nego sa cetiri srednje!
Ubismo jos pogotovo ovaj nas navalentni mentalitet, nemamo granice. Danas vidim neki dedo Bajraktarevicu urucio knjigu in memoriam potocari. Pa daj buraz dokle, S3b3niQa se ne smije zaboraviti ali darovat mu od svih stvari knjigu o gen@ci8u i jos se slikat s njim mi je nepojmljivo. Nakon toga je Esmir rekao da zeli da odmori od medija i svega. Pustiti dijete, tek mu je 20, sta ga neko pred SP ima daviti tuznim temama. Nevjerovatno
Ma ok otvoreni trening, ali poštedite igrače svakodnevnog smaranja. Nisu to pop zvijezde, već profi sportisti koji uskoro imaju nastupe na SP!
Moje neko skromno mišljenje, da su Barba i Spaha zakazali ovdje te da su morali igračima dati više mira pred predstojeće Svjetsko.
Čini mi se da smo sve ovo nekako olako shvatili i previše opuštenu ušli u sve ovo kakva više druženja sa navijačima pa valjda ovim igračima treba mir i zna se šta je prioritet jer sutra ti isti što se slikate sa njima će vas prvi popljuvati u slučaju nedaj Bože kakve blamaže i poraza al dobro na greškama se uči sve treba proći da bi kasnije znao al nadamo se da nam se ovo neće obiti oglavu valjda će u Americi biti ozbiljniji i mirniji nadamo se sve u svemu sretno zmajevi
Meni je vise da svi misle da cemo lako proci grupu. Super bi bilo ali nije moranje. Ne zelim ni da pomislim sta bi bilo da ispadnu jos u grupnoj fazi. Pogan smo mi narod
VASILJ
DEDIC KATIC MUHAREMOVIC KOLASINAC
HADZIAHMETOVIC MAHMIC
MEMIC BAJRAKTAREVIC ALAJBEGOVIC
DZEKO
Ako povedemo ubaciti Demirovica umjesto Dzeke, Sunjica i Basica umjesto Bajraktarevića i Hadziahmetovica mozda i Burnica i totalno zatvoriti igru, a ako budemo ganjali rezultat ubaciti Demirovica i Tahirovica , mozda cak i Lukica umjesto Dzeke
Ja bi demirovica umjesto bajrektarevica treba ti ipak neko uz dzeke koji je spitz i ima vizike i glavom ko
zna
Ja mislim da ce te selektor poslusati.
Mahmic neigra toliko duboki, on igra AMF
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Tahirovic Hadziahmetovic
Memic Mahmic Alajbegovic
Dzeko
Esmir i Demirovic sa klupe mogu ulaziti
Svica se raspucala dobro,danas 4:1 u prijateljskoj,momke nase treba dozirati da ne sagore u ogromnoj zelji,Kanada i Svica vide svoju ra
Švica je uvijek ozbiljna, Kanada pak desetkovana i treba to pritisnuti i uzeti bodove na startu.
Ja mislim da je dosta pa nisu došli da budu atrakcija trebaju da se u miru spreme za SP.
Tako je. Popustite ljude, pobogu, razbježaće se svi.
Pa kad lete za Ameriku ako ce trenirati ovdje u ponedeljak?
U utorak ujutro.
Spahicu su roditelji ovih mladica povjerili svoju djecu, jer kao on ima plan. Plan je izgleda da ih sa priprema za SP posalje direktno u KAFANU.
U Zenici trening centar prazan, jer mora se u Sarajevo na Ilidzu radi javasluka.
Aj ne k*najte…. uvijek neke sumnje u selektor ove odluke…