Sergej Barbarez odlučio je otvoriti vrata stadiona Grbavica za navijače na posljednjem treningu Zmajeva pred odlazak u Ameriku.

Navijači će u ponedjeljak od 10,00 sati sa istočne tribine Grbavice moći gledati trening Zmajeva.

Na sve je to podsjetio FS BiH uz prijateljski pozdrav i oznake srca upućene za navijače.

“Sutra ponovo otvaramo vrata navijačima! Od 10:00 sati na stadionu „Grbavica“ možete prisustvovati treningu naše reprezentacije i pružiti podršku „Zmajevima“ pred izazove koji ih očekuju. Dođite da zajedno stvorimo sjajnu atmosferu, pozdravimo reprezentativce i budemo dio priprema za ono što slijedi. Vidimo se na istočnoj tribini!” objavili su u nedjelju iz FS BiH.

Očekuje se kako će biti prilike i za zajedničko fotografisanje i upoznavanje.

Organizatori mole na strpljenje, a znajući naše igrače, nijedan navijač neće ostati uskraćen.

Zmajevi u St. Louis lete iz Sarajeva u utorak ujutro, preko Frankfurta.

Foto: FS BiH