Sergej Barbarez (54) se oglasio na Instagramu nakon sinoćnje utakmice između BiH i Sj. Makedonije (0:0) koja je odigrana na Koševu.

Barbarez se zahvalio na velikoj podršci uz tri fotografije te poručio da Zmajeve čeka najveći izazov u fudbalu – Svjetsko prvenstvo.

“HVALA Koševo,

HVALA Sarajevo,

HVALA Bosno i Hercegovino.

Hvala vam za emociju, Hvala vam za ljubav, Hvala vam za podršku.

Naš put se nastavlja, Amerika i Kanada nas čekaju, čeka nas najveći izazov u fudbalu, čeka nas Svjetsko Prvenstvo!!!

Nadam se da ćemo svi imati jedno nezaboravno ljeto!

Raduj se Bosno i Hercegovino”, napisao je Barbarez.