Ermedin Demirović (28) i Tarik Muharemović (23) su nakon utakmice BiH i Sj. Makedonije otkrili kako im je bilo igrati pred 30.000 naših navijača na Koševu.

Prvo je Muharemović dao svoj komentar.

“Pravo dobar test. Prelijepa atmosfera. Hvala navijačima. Prelijepo je doživjeti ovo. Stvarno sam uživao od prve sekunde. Jedva sam čekao da utamica krene. Bilo je prelijepo.”

Nakon toga je govorio i Demirović.

“Ovo je jedan od najljepših osjećaja što sam doživio u fudbalu. Naši navijači i pun stadion. Naježio sam se kada sam ušao na stadion. Vidjelo ste dosta emocija. Bio je ovo dobar test i dobar ispraćaj na SP.