U našoj reprezentaciji se radi vrlo ozbiljno.

Toliko da čak ni oni koji slave nisu dobili za Bajram slobodno vrijeme ni za porodični ručak.

Sergej Barbarez i njegov tim odlučio je ipak nakon utakmice protiv Sj. Makedonije dati slobodno svojim igračima.

Oni će nakon treninga u subotu ujutro imati slobodno do nedjelje poslije podne.

“Neka malo skinu trenerku i opuste se sa porodicama. Bićemo još dugo zajedno na pripremama, mislim da im to treba” smatra Barbarez.

Reprezentacija u utorak ujutro putuje za Frankfurt, odakle presjedaju za St. Louis.

Prije toga, u ponedjeljak u 10,00 sati na Grbavici će trenirati pred navijačima koji će cijeli trening moći gledati sa istočne tribine.