U našoj reprezentaciji se radi vrlo ozbiljno.
Toliko da čak ni oni koji slave nisu dobili za Bajram slobodno vrijeme ni za porodični ručak.
Sergej Barbarez i njegov tim odlučio je ipak nakon utakmice protiv Sj. Makedonije dati slobodno svojim igračima.
Oni će nakon treninga u subotu ujutro imati slobodno do nedjelje poslije podne.
“Neka malo skinu trenerku i opuste se sa porodicama. Bićemo još dugo zajedno na pripremama, mislim da im to treba” smatra Barbarez.
Reprezentacija u utorak ujutro putuje za Frankfurt, odakle presjedaju za St. Louis.
Prije toga, u ponedjeljak u 10,00 sati na Grbavici će trenirati pred navijačima koji će cijeli trening moći gledati sa istočne tribine.

FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino