BiH je večeras na Koševu pred više od 30.000 gledalaca odigrala 0:0 protiv Sj. Makedonije u prijateljskoj utakmici.

Naš tim je u prvom poluvremenu bio bolji. Alajbegović je na samom startu pogodio prečku, a u finišu prvog poluvremna Baždar stativu.

Imali su i gosti jednu šansu, ali je Radeljić sjajnom intervencijom spasio čist gol.

Pred start drugog poluvremena rezervni golman Zmajeva Osman Hadžikić se povrijedio na zagrijavanju i na nosilima je napustio stadion. Hadžikić je trebao braniti u drugom poluvremenu.

U nastavku meča Barbarez je pružio šansu svim igračima osim Vasilju, Džeki i Kolašincu.

Većih prilika u drugom poluvremenu nije bilo, pa je duel okončan bez pogodaka.

Zmajevi 2. juna putuju za St. Louis gdje će nastaviti sa pripremama za Mundijal.

Posljednju provjeru pred nastupa na prvenstvu imat će 6. juna protiv Paname u St. Louisu.