FOTO/ Zeljković posjetio reprezentaciju, svima poklonio satove

20 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
op cup
28.05.2026. 22:02

ukucajte zurnal tenderi za tatu vice zeljkovica

nasi igraci zasluzuju najbolje, ali dokle vise raspianje na breitling satove od nasih ukradenih para????

NicaZE
Reply to  op cup
28.05.2026. 22:04

Čijih para???

suno
Reply to  NicaZE
28.05.2026. 23:46

ukucaj to gore na google pa ces vidjet cijih para

Eps
Reply to  op cup
29.05.2026. 10:19

Pa uvijek je od nekog. Ne mora uvijek biti firma iz Sarajeva jbg

NicaZE
28.05.2026. 22:11

Vico nije propustio ni jedno okupljanje da obiđe igrače, nijednu tekmu, čovjek je preporodio savez i generalno fudbal u ovoj zemlji nakon 27 godina terora SDA bošnjačkih jahača apokalipse, koji su zapravo stvarno krali pare ravno iz kase saveza, krčmili, a da nisu nikad prstom mrdnuli za savez i fudbal, osim suspenzije koju su drugi skidali. Čovjek je za 4 godine uradio ono što Bošnjo nije za 27 i ne bi za još 100!

122
Reply to  NicaZE
28.05.2026. 22:20

A sta je tacno uradio? Sa novogodisnje press konferencije nije ispunio nijedno jedino obecanje? Nisam siguran da razumijem na sta mislis da je uradio? Uveo VAR, ali pro forme,i dalje se krade na utakmicama, VAR se ne zove kad je očito da se zove. Plastičnu travu gurnuo koja je otpad, možda je i kancerogena. I šta je još uradio? Uveo kelme umjesto adidasa?

ShuPac
Reply to  122
28.05.2026. 22:36

Kakvu plasticnu travu? Druga stvar Kelme je radio dresove i za Real Madrid. Doveo je Barbareza i time omogucio ovo sto se desava, a da nije Barbe, Spahe i ostalih, mi bi sad bili u istom *urc* u kom smo bili. Meni dosta i puno vise od kojekakvih Usanovica i slicnih.

Anonymous
Reply to  122
29.05.2026. 00:10

pa po broj jedan, pises na reprezentacija ba, gdje je on doveo sergeja i emira i napokon imamo se nesto nadati repki. drugo, skratio broj ekipa u ligi, pokrenuo u poboljsanje infrastrakture za svaku ekipu, itd, itd

Eps
Reply to  NicaZE
29.05.2026. 10:22

Ma meni najvaznije da je doveo Barbareza i progutao svoje rijeci, spustio ego sto je vrlo vazna osobina. Druga stvar koja je potom slijedila je da je omogucio Barbarezu da otjera sve ove SDA menagere koji su sve upropastili u reprezentaciji i koji su onda namjerno placali novinarima da pisu lose o repki i Barbarezu da se on otjera. Naki ko onaj Husara seljak SDA.

Šahdo Bošnjak
28.05.2026. 22:33

122, jeste, jeste, još je uradio to: otjerao je selektora PETEVA!!! Slabo vi pamtite, a brzo zaboravljate!

Aki
Reply to  Šahdo Bošnjak
29.05.2026. 02:36

De ba. Petev najgore rezultate u istoriji imao u prvom njegovom ciklusu. Sta je uradio poslije repke ako je toliko dobar trener. Jedno veliko nista!

nije bitno
28.05.2026. 22:38

~30 satova x 1,000KM – Recimo nek je sve 25,000 eura. of 8 miliona to je valja niusta. Nek je i neka su. Nije FS/NS njegova prchija i ostali se pitaju. Ja podrzavam I vama kriticarima, da kazem da svaki gest dobre volje i progresa se trab podrazavati. Najlakse je kritikovat preko tipke bez ikakvog uloga.

suno
Reply to  nije bitno
28.05.2026. 23:30

kupio od jarana u banja luci haha

Mirnes
28.05.2026. 23:50

Stara stela, jaran ima prodavnici za satove. On mu s saveznih parama plati sat po minimum 10 hiljada km (Breitling ispod 5k€ ne postoji) puta trideset to je promet od 300k km.
Onda ovaj prijatelj nabavi kineski Breitling za 15k km. I onda 285k km podijele…
Sta ima milionerima poklanjati satove nek im plati premije kako svi rade… stara stela uvjek isto sranje. Ali et nek nam je sretno na svjetskom

ZoranLaktasi
28.05.2026. 23:59

Kako god bilo Vico ne smije radi familije mozda da navija za BiH ali on to radi ipak je odavde. Ja sam sebe gledam kao Bosanca iako sam pravoslavac ali sam BOSANAC! i volim BiH i navijam kao i familija za BiH. Sa srbijom nemam nista a i sto bi kad je druga drzava. Sretno nasa Bosno!!!

Sanel Mejdan BL
Reply to  ZoranLaktasi
31.05.2026. 13:53

Bravo ljudino respekt..

Bosanac
29.05.2026. 01:32

Vico je postavio Barbu za selektora,a to je godinama bila zelja nasih navijaca.Ni jedan raniji predsjednik naseg Saveza nije ni pomislio da to uradi,i zato je Vico za mene najbolji predsjednik kojeg smo imali.

Maki
29.05.2026. 01:37

Odlične nagrade. Bravo Vico.!!Pa valjda neko ima ko ce taj i Braitling provjeriti od igrača. Pa nisu svi igrači frajeri!!!! Valjda ce Vico ispoštovati i ostalo!!
( BIH je jedina repka u svijetu čiji igrači nisu dobili ni 1 € za plasman za SP.!! Jedina na svijetu!!!!

Vinko
29.05.2026. 01:49

Nevjerujem Maki.Kako sam negdje i vidio da su u nekim zemljama premije bile i do 150 tis.€, valjda su i naši dobili otprilike. Pa savez po novom dobio 12 mil. A prvo billo 10,5 mil.UEFA povecala.Zar se savez smije igrati sa tim . Ti momci im sve obezbijedili, svim tim uhljupima platu za slj. 3 god.. Ako je to tačno? Katastrofa

Bosandjeros
29.05.2026. 09:38

Ovaj krude al daje oni prije njega su krali a nisu davali prema tome nek se brine za igrace i strucni stab neznam sta stalno nekome nesto smeta uvjek neka sranja te nevalja ovaj te nevalja onaj ama libomeracku koje ja sam i Ljiljane i drugu zastavu sa ponosom istaknuo u sred njemacke

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

Premiership

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

Bundesliga

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

Serie A

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM