Finance Football objavio listu plata selektora, mnoge će iznenaditi gdje je Barbarez
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
“”Barbarez i raniji selektori nezvanično su zarađivali oko 300.000 eura mjesečno netto.”””
Čisto sumnjam .. mozda 30 000
Evo prepravili, sad piše godišnje. I ostale cifre su na godišnjem nivou.
I kazu onda sto nemamo top trenera pa ko Ce ti raditi za 300 hiljada pored miliona
Mi se jos uvijek nadamo na merhamet i dobri bosanski duh da ce neko sa ljudske strane tipa Barbarez zbog ljubavi prema domovinu preuzeti nacionalni tim. Nema od tog nista vec odavno. Ovi ostali selektori znaju kad ih pocnu pljuvati da bar imaju milione, sta Barbarez ima? Zna se kakvi smo, sutra bi se protiv njega okrenuli
Momci, treba biti realan. Naš standard daleko je iza mnogih ovih zemalja. Sport, fudbal…pa mi jedva da imamo zadovoljavajući stadion gdje može igrati reprezentacija, i to kapaciteta triput manjeg od realno potrebnog.
Slažem se ,ali zašto je tako ?Iskljucivo radi našeg lopovluka i ubleha
Ako Miron i Jakirovic budu u top klubovima kad Sergej ode nema sanse da ih privucemo
To se nikad ne radi radi para. A ove pare nisu nimalo male…
Baš tako