Transfermarkt: Veliki skok cijene Kerima Alajbegovića
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Koliku će cjenu tek imati poslije svjetskog prvenstva neki duplo veću a neki i tri četiri i pet puta veću samo naprijed zmajevi bosanski hrabro i jako niko bolji od vas nije sa vjerom u Boga i sebe naprijed viste najbolje što Bosna ima
Ide mali na 100 miliona poslije prvenstva
Bosanski yamal 🔥
Zasto ljudi misle da cemo kostat pola milijarde nakon svjetskog, cuj kostat ces 100 miliona nakon svjetskog, to tako uopste ne funkcionise
Zna svako da nece ali se ljudi raduju uspijehu nasih igraca. Mi ga dozivljavamo kao da je nas uspijeh – kao da su dio familije!
pa dobro ali moraju ljudi bit realni, ne znam koji je fazon usvisavat nas na nesto vece nego sto jesmo, isto ko da smo navijaci arsenala, glumimo da smo najbolji na svijetu
Tariku ako se pokazuke i ide u jaci klub, ne bitno da li u inter ili tottenham, ce uskoro biti cijena najmanje 40-50 mio ako ne i vise. Alajbegovic, ako se pokaze i cak na pocetku sezone sa timom, dali to bio AS Roma ili napoli, eto i njega tu na 50 mio. Ako kvaratshkelia moze imat nekih 90, moze i kerim nekih 70 dobiti ubuduce. Esmiru ce isto eksplodirati cijena ako se dokaze i ide van psv-a recimo u milan. Na pocetku 20 mio pa vidimo. Celiku isto a momentalno je na samo 4, pa mahmic pa tahirovic pa… Read more »
Tarik na + 25, kerim isto = 50 mio razlike, pa esmir na +15, mahmic na + 25 i eto ukupno 90 mio razlike i odmah smo na 230 mio a moze to i jos jace da izgleda
Zato sto za 1-2 godine hocemo, vec nakon svjetskog moze to do 300m
I on ce na klupi sjediti. Vidjecete
Druze uopste ne kontas Kako igra ova ekipa
Najvise me podsjeca na kvaratskelia po stilu mogao proc kao halva nakon 3 ili vise utakmica na Sp
plus 40 miljona moze da prodce
Vidim paralllu i slazem se, ali Kvaritshkleia je brži . Kerim po meni ima bolji šut.
Nakon svjetskog više od 40 miliona ako bog da
Nerealna cijena. Leverkusen ga nece pustiti za minimum 30 miliona, i to bi bilo jos dodavanja za buducni transfer. Da je Hrvat vrijedio bi 40 vec na tu stranicu.
Raste berza, hehe. Tarik, Amar, Kerim će vrijediti puno više za godinu već. Hajmo Bosno