Dogovoreno je ko prenosi prijateljsku utakmicu BiH – Sj. Makedonija
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Rano moja, ok fala vam sto ste uspijeli uplatit da prenosite ovu prvu prijateljsku, moze li i ova druga molim vas, a hvala lijepo sto se niste sijetili uplatit za ove 3 sto cemo igrat na americkom kontinentu, ja posto pricam 2 strana jezika raspito sam se na internetu kolikio kosta prenos jedne utakmice na svijetskom, kosta odprilike 2 500 000 eura, znaci da najzadnja levatska africka zemlja moze to da si priusti i prenonosice ali eto mi cemo nakon tolikoi cekanja i muke za plasman, gledat prijenos na srbijanskoj televiziji, i meni 2 miliona napacenih prevarenih bosnjana konstantno vice… Read more »
Necemo igrat 3 na svjetskom
Ja puno volim komunizan, u stvari jedino volim jugoslovenski samoupravni komunizam koji je nesto nalbolje sto je pedersko covijecanstvo ikad dozivilo a sta ti sad mlatis sa tom porukom i tako lijepim nadimkom
Pa prolazimo grupu u “pederskom covijecanstvu”
Svaka čast što pričaš dva strana jezika, i što si uz korist ta dva strana jezika se raspitivao oko prenose. De Allahati ne p..i, 2.5 miliona eura puta 3, a kad 99 posto našeg naroda gleda iptv, što znači televizijski kanal ne dobije ništa.
Dobro volim i ja puno pametovat i bubnut glupost ali za koju drzavu je puno pronac 7 500 000 eura za tako vaznu stvar, nije morao javni servis mogla je i neka privatna televizija prenosit al kod nas uvijek se pojavi neki problem da pokvari raspolozenje pa trebalo bi vidit da li ima i jedna druga reprezentacija koja ucestvuje a da u njenoj zezmlji niko ne prenosi vijerovatno nema, lahko je nalazit izgovore
Vidim da slabo poznajes tematiku i probleme drzavnog javnog servisa uplatili bi oni da mogu
da ne postoje parazitske televizije popur RTVRS i RTVHB koje zloupotrebljavaju tv pretplatu
koju u vecini slucajeva placaju stanovnici Bosnjacke nacionalnosti
dok pratitelji i gledatelji navedene dvije parazitske rezimske televizije ne placaju doslovno nista.
BHRT je nasaa drzavna televizija i svi je trebamo podrzati ne kazem imaju oni dosta propusta u radu nestrucnosti stranackih kadrova ali ipak nasa drzavna televizija
Poznajem ja sve tematike ali jel trebalo cekat da ti o kojima pricas pomognu u vezi prenosa ili je bilo dovoljno vremena od pocetka kvalifikacija da se pronadju pare u slucaju prolaza nije to neka nemoguca cifra ni za najsiromasniju drzavu i jednostavno te pare moraju da se stvore ako postujes svoj narod, lahko je sad nalazit opravdanja
svoja posla i levatsku racunicu ali NE, ja sam taj koji dolazi da vas oslobodi jade moje, htijeli vi to ili ne…
Moze li mi neko reci ko ce prenositi ove prijateljske u SAD tj. koja americka televizija za nas u USA dijaspori
I ja bi volio znati vjerovatno Fox ili ESPN Enise imas li IPTV
nemam jer nisam siguran da li je legalno tamo to
Kako je onda dogovoreno ? Jbm ga ja