Sarajevo je večeras u posljednjem kolu WWIN lige pobijedilo na Koševu 1:0 Željezničar pred oko 15.000 navijača.

Jedini gol na utakmici postigao je Agon Elezi u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Najavio je tako Makedonac utakmicu za svoju reprezentaciju protiv BiH u petak na istom stadionu.

Utakmica objektivno bez puno uzbuđenja, i intenziteta možda i očekivanog za termin i stanje na tabeli.

Eldar Dragović (18) zabio je u sudijskoj nadoknadi gol za 1:1, ali ga je VAR poništio zbog ofsajda saigrača u izgradnji napada.

Sarjevo je treće, Željezničar šesti na tabeli i to će ostati tako i nakon sutrašnje, tri posljednje utakmice, u ovoj sezoni WWIN lige.

Razlika između dva gradska rivala je prilično velika, 23 boda.