Selektor Kanade objavio spisak za Mundijal, sedam igrača nastupa u ligama petice
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Ovo ce biti opasna utakmica. Bas onaka ekipa sto nam pravi probleme, dosta brzi u napadu i na kontre, i bit ce domacini. Nimalo lahka
Slazem se. Ovdje bi bod bio super. Imaju takodje odlicnog trenera.
E baš nemaju dobrog trenera, koji je unazadio Leipzig i sad trenira Kanadu…Ko ekipa su solidni, tipa Rumunije ili Slovačke. Ne znaju čuvati loptu i to je naša prednost i jest, igraju na kontre sa Davisom. Po meni smo favoriti. Dvije pobjede i idemo dalje
Ako su oni opasni onda nam stvarno nije mjesto na mundijalu..kakva ba kanada i jadi, jic
juce poceli fudbal da igraju..ovicni trkaci, da li si ih gledao??? Igra im nema ni glavu ni rep, takticki vrlo lose stoje, sve na fiziku i trku..3 boda bez dileme..
Ma nasi su
Mi smo Real Madrid za Ove.
Bogami jak sastav nisam ni konto da imaju ovoliko poznatih igraca u dobrim klubovima bice tvrd orah plus domacini
Bit ce teska tekma, ali i pritisak je na njima.
Bod ko kuća, a protiv Švice bod k'o finale, i pobjeda na kraju = 5 puntos.
ovo je zajebana ekipa nece biti ni malo lahko sve u jakim klubovima igraci…..samo čvrsto ući u utakmicu i borbeno do kraja pa šta bude
Imaju 4 jako kluba sta bulaznis
Koja???
Ja ovde ne vidim te jake ekipe nigdje..ok juve i bajern, ali ovi igraci nisu standardni u tim ekipama ostalo suhi prosjek..elem nivo makedonije realno
Makedonije…? Ako ništa, ljudi otvaraju prvenstvo kući protiv nas i biće teško izdržati samo prvih pola sata. Poslije ćemo mi diktirati igru, jer po njihovoj igri koju sam vidio, većinom se brane i duge lopte poneka kontra…mi imamo dobra krila i bekove, nemaju šanse
Kako ba kuci, o cemu pricas ,od 50 hiljada bice 40 hiljada nasih ljudi na stadionu..ama bas nikakvu njihovu prednost ne vidim..dajte ljudi pozitive i euforije, pa sam barbarez kaze da nam trena euforija..
Jesi baš siguran o tih 40 000?
Cijene karata su minimum $1200, većinski $1500, nema ti baš puno Bosanaca i Hercegovaca koji si to mogu priuštiti.
Ja znam ljude žive blizu Toronta ali lete u Los Angeles ili Seattle da tamo gledaju utakmice jer ih izadje jeftinije.
Djaba njima bocni trkaci kad mi imamo Dedica i Kolasinca da ih pojedu. Ostatak ce Tarik i Nikola zameziti. Taktike i igre i nemaju, tako da nama odgovara njihov stil na snagu i brzinu 👍
Davis vjerovatno nece ili ako bude igrao bit ce rovit.David tanko na kraju su I liga sampiona zijanili.Ovi sto po Francuskim klubovima su “standardni” ko nas Celik.A Likce najbolje kotira sa svojim klubom.
Opet znajuci nas kad Demirovicu moras sto lopti napitat nebi li ovaj ubo.
5 bodova bi bilo kolosalno iz tri tekme.
Bice gusto, bice 0-2
Sa Kanadom laganini pobjeda
Igraju brz fudbal ali vrzni red I odbtmrana I'm je slaba imacemo dosta sansivprotiv njih napad I'm je jako dobar nisu losing ali imaju dosta rupa tako da je to nasa prilika
30 hiljada kupili nasi navijaci vidjecete to znam 100 posto dobicemo ih sa 4:2