Udruženje “Nogometni sindikat” organizovalo je 14. godinu u nizu izbor najboljih pojedinaca u HNL-u.

Rođeni Jablaničanin Mario Kovačević (51) je izabran za najboljeg trenera u sezoni.

Sasvim zasluženo jer je Kovačević sa Dinamom osvojio duplu krunu.

Naš reprezentativac i stoper Rijeke Stjepan Radeljić (28) se našao u drugom timu sezone HNL-a.

Inače, 224 igrača i 50 trenera su zajedno iz svih 10 klubova HNL-a birali najbolje.

Najboljih 11 HNL-a: Malenica (Osijek) – Pajač (Lokomotiva), McKenna (Dinamo), Dominguez (Dinamo), Oreč (Rijeka) – Mišić (Dinamo), Stojković (Dinamo), Fruk (Rijeka) – Beljo (Dinamo), Livaja (Hajduk), Puljić (Vukovar)

Druga momčad HNL-a: Livaković (Dinamo) – Goda (Dinamo), Radeljić (Rijeka), Marešić (Hajduk), Maglica (Varaždin) – Dantas (Rijeka), Zajc (Dinamo), Pukštas (Hajduk) – Tavares (Varaždin), Latković (Varaždin), Bakrar (Dinamo)

Za najboljeg igrača lige izabran je Dion Drena Beljo iz Dinama.