Najvatreniji navijači NK Čelik, popularni Robijaši, odlučili su preurediti tunele na stadionu Bilino polje.

Kako prikazuje video, navijači su iscrtali veliki broj grafita na zidovima tunela koji su se nalazili u lošem stanju.

Navijači motivi protivnicima Bosne i Hercegovine dodatno će stvarati nelagodu pred izlazak na teren.

@bagra.zenicka WELCOME TO DANGER ZONE! #robijaši1988zenica #grafitiart #streetart #ultrasworld #čelikzenica ♬ Vortex State – Amane Fade

Bilino polje će naredne sezone biti premijerligaški stadion nakon što se Čelik vratio u društvo najboljih.

Pored toga, najavljeni su i veliki projekti na rekonstrukciji Bilinog polja od strane FS BiH.