Fudbaleri Veleža su rezultatom 4:2 pobijedili Rudar Prijedor i osigurali plasman u kvalif za Konf. ligu.

Nakon utakmice igrači i stručni štab Veleža proslavili su ovaj veliki uspjeh.

Velež je na svojoj službenoj stranici objavio video koji oslikava dio atmosfere u redovima Rođenih.

Naime, na snimku se može vidjeti slavlje igrača i stučnog štaba, a “deblji kraj“ izvukao je trener Rođenih Ibro Rahimić kojeg su igrači “okupali“.

Podsjetimo, Velež je posljednji put igrao u evropskim takmičenjima u julu 2024. godine, kada je nastupio u prvom pretkolu UEFA Konferencijske lige za sezonu 2024/25.