NK Čelik se oglasio saopštenjem za javnost u kojem se navodi da je otkazan doček igrača u Zenici i slavlje nakon pobjede nad Tuzlom u gostima i plasmana u PL BiH.

Razlog je sukob navijača Čelika i policije poslije utakmice u Tuzli, a iz Čelika navode i da je nekoliko simpatizera Zeničana povrijeđeno.

“Nažalost, primorani smo otkazati večerašnju proslavu povratka u Premijer ligu BiH, koja je bila planirana ispred istočne tribine stadiona Bilino polje.

Zbog brutalnog tretmana i postupanja policijskih službenika Tuzlanskog kantona prema našim navijačima nakon utakmice u Simin Hanu, pri čemu je više naših navijača privedeno i povrijeđeno, večeras ne možemo i ne želimo slaviti.

Bez obzira na veliki uspjeh ostvaren na terenu i povratak kluba tamo gdje pripada, u mislima smo uz našu braću koja trenutno prolaze kroz teške trenutke.

Uprava kluba ovim putem pruža punu podršku svim privedenim i povrijeđenim navijačima. O novom terminu proslave javnost će biti blagovremeno obaviještena. Momci, izdržite”, piše u objavi NK Čelik.

1.
22
14/7/1
26
49
2.
22
11/4/7
15
37
3.
22
10/5/7
1
35
4.
22
10/4/8
-7
34
5.
22
9/6/7
8
33
6.
22
10/3/9
2
33
7.
22
9/5/8
6
32
8.
22
9/5/8
6
32
9.
22
8/4/10
-11
28
11.
22
7/3/12
-9
24
12.
22
5/8/9
-5
23
13.
22
5/8/9
-6
23
14.
22
5/2/15
-26
17
Powered by