Nikola Vasilj (30) u narednoj sezoni neće braniti za St. Pauli koji je ispao iz Bundeslige.

Vasilj je nakon današnjeg duela protiv Wolfsburga (1:3) kazao da je to bila njegova posljednja utakmica za St. Pauli.

“Ovo je bila moja posljednja utakmica za St. Pauli. Teško mi je to reći. Ali fudbal je nekada takav.

Moraš nastaviti dalje. Posljednjih sedmica bio sam fokusiran samo na to da sačuvamo status u ligi. Sada me čeka nastup na Svjetskom prvenstvu”, rekao je Nikola za Sky.

Još uvijek nije poznato gdje će Vasilj braniti u narednoj sezoni.

Vasil je bio član St. Paulija od jula 2021. godine.

Ugovor sa njemačkim klubom je imao do ljeta naredne godine, ali postojala je klauzula da može napustiti St. Pauli ako ispadne iz Bundeslige.

1.
34
28/5/1
86
89
2.
34
22/7/5
36
73
3.
34
20/5/9
19
65
4.
34
18/8/8
22
62
5.
34
18/7/9
13
61
6.
34
17/8/9
21
59
7.
34
13/8/13
-6
47
8.
34
11/11/12
-4
44
9.
34
12/7/15
-16
43
10.
34
10/10/14
-9
40
11.
34
10/9/15
-14
39
12.
34
9/11/14
-11
38
13.
34
9/11/14
-14
38
14.
34
7/11/16
-14
32
15.
34
8/8/18
-23
32
16.
34
7/8/19
-24
29
17.
34
6/8/20
-31
26
18.
34
6/8/20
-31
26
Powered by