Zagrebački Dinamo, koji sa klupe predvodi bh. trener Mario Kovačević (50)m osvojio je duplu krunu nakon što je u finalu Kupa u Osijeku pobijedio Rijeku rezultatom 2:0.

Tri naša reprezentativca odigrala su cijeli meč za Rijeku.

Martin Zlomislić (28) je branio sa kapitenskom trakom, Stjepan Radeljić (27) je igrao na stoperu, dok je Amer Gojak (29) zauzeo mjesto u veznom redu.

Oba gola za trijumf Dinama zabio je Stojković u 50. i 57. minuti meča.

Oba tima će do kraja sezone igrati još dva susreta u HNL-u.

Rijeka, koja je trenutno treća, gostuju Istri i dočekuje Goricu.

Dinamo će odmjeriti sa Slavenom u gostima te u zadnjem kolu na svom terenu igrati protiv gradskog rivala Lokomotive.