Kao što smo ranije pisali Edin Džeko (40) je otputovao u Beograd kako bi dobio dodatnu njegu kod svjetski poznatih stručnjaka.

Kapiten Zmajeva izbjegao je operaciju, a tokom rehabilitacije dočekalo ga je i lijepo iznenađenje.

Naime, u jednom ugostiteljskom objektu osoblje i gosti ostavili su mu poruku koja je jasno pokazala koliko podrške ima među navijačima.

Na papiru je pisalo:

“Gdje god da igraš, tu smo mi od Zenice do Amerike! Srećno, Zmajevi!”

Džeko je poruku odmah podijelio sa svima i nije krio koliko mu je značila.

Podsjećamo, Džeko je pred sami kraj drugog produžetka protiv Italije nezgodno pao na rame i na kraju nije mogao šutirati penale.

Foto: Edin Džeko Instagram