NK Čelik se javno zahvalio Katoličkom školskom centru Sv. Pavao Zenica koji je doveo preko 200 učenika na Bilno Polje da bodre zenički klub u duelu Prve lige FBiH.

Iz Čelika ističu da je ova škola i u prethodnom periodu podražavala akcije i rad kluba.

“Ovom prilikom NK Čelik Zenica se od srca zahvaljuje djelatnicima i učenicima Katoličkog školskog centra Sv. Pavao Zenica koji su na prethodnoj utakmici samostalno inicirali, organizovali i realizovali dolazak više od 200 učenika na naš stadion i bili nam velika podrška s tribina.

Posebno naglašavamo da je ova škola i u prethodnom periodu podržavala akcije i rad kluba, čime su svojim primjerom pokazali koliko je važna povezanost sporta i obrazovanja u našoj zajednici.

U saradnji i sa ostalim školama na području i u okolini Zenica, klub će u narednom periodu nastaviti s akcijom „Napunimo istok“, s ciljem da kroz mlade dodatno populariziramo rad kluba i još više ga približimo zajednici.

Za narednu utakmicu protiv FK Sloboda Tuzla, koja će se odigrati 01.04.2026., klub je već pokrenuo novu akciju u saradnji sa zeničkim školama.

Svi koji se žele priključiti ovoj ideji i dati svoj doprinos podršci i popularizaciji kluba kroz posjetu učenika mogu se javiti putem e-maila info@nkcelik.ba ili na broj telefona: +387 (0) 32 978 555.

Vidimo se na Bilinom“, poručili su iz Čelika.

1.
15
9/6/0
15
33
2.
15
8/3/4
9
27
3.
15
8/3/4
2
27
4.
15
8/2/5
9
26
5.
15
8/1/6
12
25
6.
15
6/4/5
6
22
7.
15
6/2/7
-1
20
8.
15
6/2/7
-2
20
10.
15
5/4/6
-5
19
11.
15
4/6/5
-1
18
12.
15
4/5/6
-3
17
13.
15
3/2/10
-17
11
14.
15
2/2/11
-25
8
Powered by