Košarkaški reprezentativac BiH Džanan Musa (26) i udruženje Pomozi.ba pokrenli su aukciju na kojoj se našao dres našeg košarkaša iz Dubaija.
Iz Pomozi.ba ističu da je ovo jedinstvena prilika da se postane vlasnik originalnog Musinog dresa i istovremeno podrži humanitarni cilj.
Potpisani dres Džanana Muse na aukciji!
“Pred vama je više od sportskog dresa – to je simbol talenta, upornosti i srca koje kuca za Bosnu i Hercegovinu.
Imate jedinstvenu priliku postati vlasnik originalnog, potpisanog dresa Džanana Muse, trenutno prve zvijezde novog košarkaškog projekta Dubai Basketball i istovremeno podržati humanitarni cilj.
Početna cijena dresa iznosi 400 KM. Svi koji žele mogu dati svoju ponudu putem linka u komentaru“, navodi se u objavi Pomozi.ba.

















FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
VfB Stuttgart
RB Leipzig
Bayer 04 Leverkusen
Inter Milan
SSC Napoli
AC Milan
Juventus FC
Komori
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino