Edin Džeko (39) je nakon šest mjeseci napustio Fiorentinu i potpisao za Schalke.
Nakon odlaska Edina iz Fiorentine oglasio se naš reprezentativac Eman Košpo (18) koji je član kluba iz Firence.
Košpo je nakon prelaska iz Barce u Fiorentinu kazao da mu je Edin idol, a danas je poručio da je sretan što je uživao u svakom trenutku sa kapitenom BiH.
“Hvala Edine! Sa jedne strane, već se opraštam! Imao sam nevjerovatnu sreću što sam u svojoj dosadašnjoj karijeri upoznao igrača i osobu poput tebe!
Uživao sam u svakom trenutku i jednostavno sam ti zahvalan! Edine, želim ti sve najbolje i vidimo se uskoro”, stoji u objavi Emana na društvenim mrežama.


FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino