Nakon utakmice sa Austrijom, u mix zoni nam se obratio Esmir Bajraktarević.

“Mi smo mlada ekipa, moramo da naučimo nešto iz ovoga i da koristimo ovu utakmicu u baražu. Nismo imali sreće, to je fudbal. Hvala svim navijačima, vi ste nešto drugo. Imamo najbolje navijače i ponosan sam na njih”, rekao je Esmir, a potom odgovorio na pitanje o željama u baražu.

“Moramo biti spremni na sve, želimo da pobijedimo.”