Za vikend će se odigrati 11. kolo Premijer lige BiH. FS BiH potvrdio je termine i odabir službenih lica.

U subotu su na rasporedu tri, a u nedjelju dvije utakmice.

Kolo će otvoriti fudbaleri Sloge Doboj i Zrinjskog koji igraju od 13:30 sati. Glavni sudija na meču bit će Haris Halkić iz Sanskog Mosta.

U istom terminu od 18:30 sati igraju Željezničar i Posušje, te Radnik i Sarajevo. Meč na Grbavici pripao je Antoniju Tomiću iz Kreševa, dok će u Bijeljini suditi Josip Martinović iz Čapljine.

Derbi kola igraju Borac i Velež. Meč u Banjaluci igra se u nedjelju od 17:30 sati, a na centru će biti Elvedin Topuzović iz Tuzle.

Posljednji susret na rasporedu je od 19:45 sati kada na Pecari Široki Brijeg dočekuje ekipu Rudara. Susret će suditi Miloš Gigović iz Gradiške.

Sve utakmice prenosi Arena Sport osim meča Radnik – Sarajevo koji će biti na kanalu MY TV.

Tabelu, raspored i statistiku pogledajte na linku ispod.
Pogledaj tabelu i rezultate
# Klub GR U B
1. FK Željezničar 13 29 16