Baždar: Ništa nije nedostajalo osim sreće
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Ti svakako nemas stece omasio vise u 3 tekme nego ja u mojoj junior karijeri u jedinstvu
eto ako si takav talenat onda kako nisi sada u repki?
Barbarez ga uveo u 87. minuti? Šta se Boga ti dragog može napraviti za to vrijeme?
Koja karijera, u amku?
Ovaj mi tip ide na živce. Nemam pojma zašto, sigurno je fin mladić ali mi ne štima.
Zato što si DEBIL, debilisan si! Generik u mozak, Debil!
Bolji od Demirovića koji ima 27 godina i 4 gola za reprezentaciju
Momak NEIGRA u 2 SPANSKOJ ligi .Šta vi očekujete.Momak nije imao kontakt sa loptom.Bajraktarević nista.Alajbegović RESPEKT tako treba da izgleda.
neigra…
Zato sto mislim stvarno nije nista nedostajalo momak neigra ni u 2 spanjskoj
neigra… Je li igrao Demirović sinoć
Od prve minute,pokazao borbenost ,presing asistirao dzeki za gol.Moze se reci da je bio dobar. Bazdara.Za u21 top igrac zajedno sa Bajraktarevićem.Da se dokazu,pa onda moze u A.
a koliko golova ima demirović? da pogodim… 4 hahahahahahahahahaha
Demirović se postrojio bukvalno iza Džeke i izgleda da je dogovoreno da se Džeki namještaju lopte. Sve dok je Džeko tu neće biti puno minutaže a ni gol šanse za druge centarfore. Zato u reprezentaciji godinama centarfori ne napreduju, jer jednostavno ne dobijaju to što sam rekao.
I sve dok Džeko može trčati on će igrati jer se zarazio u tom lovu na ličnim rekordima, a reprezentacija mu je dala zeleno svijetlo da igra koliko god hoće.