Baždar: Ništa nije nedostajalo osim sreće

15 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Olaf bolanar
09.09.2025. 23:59

Ti svakako nemas stece omasio vise u 3 tekme nego ja u mojoj junior karijeri u jedinstvu

Anonymous
Reply to  Olaf bolanar
10.09.2025. 00:04

eto ako si takav talenat onda kako nisi sada u repki?

Beri
Reply to  Olaf bolanar
10.09.2025. 00:07

Barbarez ga uveo u 87. minuti? Šta se Boga ti dragog može napraviti za to vrijeme?

Pete Dunja
Reply to  Olaf bolanar
10.09.2025. 00:12

Koja karijera, u amku?

Debil
10.09.2025. 00:10

Ovaj mi tip ide na živce. Nemam pojma zašto, sigurno je fin mladić ali mi ne štima.

Anonymous
Reply to  Debil
10.09.2025. 15:34

Zato što si DEBIL, debilisan si! Generik u mozak, Debil!

Batistuta
10.09.2025. 00:11

Bolji od Demirovića koji ima 27 godina i 4 gola za reprezentaciju

Gorasa
10.09.2025. 07:34

Momak NEIGRA u 2 SPANSKOJ ligi .Šta vi očekujete.Momak nije imao kontakt sa loptom.Bajraktarević nista.Alajbegović RESPEKT tako treba da izgleda.

Pete Dunja
Reply to  Gorasa
10.09.2025. 09:04

neigra…

Rocky
10.09.2025. 07:47

Zato sto mislim stvarno nije nista nedostajalo momak neigra ni u 2 spanjskoj

Pete Dunja
Reply to  Rocky
10.09.2025. 09:05

neigra… Je li igrao Demirović sinoć

Veteran
Reply to  Pete Dunja
10.09.2025. 11:01

Od prve minute,pokazao borbenost ,presing asistirao dzeki za gol.Moze se reci da je bio dobar. Bazdara.Za u21 top igrac zajedno sa Bajraktarevićem.Da se dokazu,pa onda moze u A.

Rui Costa
Reply to  Veteran
10.09.2025. 18:33

a koliko golova ima demirović? da pogodim… 4 hahahahahahahahahaha

H.D.
Reply to  Rui Costa
10.09.2025. 21:00

Demirović se postrojio bukvalno iza Džeke i izgleda da je dogovoreno da se Džeki namještaju lopte. Sve dok je Džeko tu neće biti puno minutaže a ni gol šanse za druge centarfore. Zato u reprezentaciji godinama centarfori ne napreduju, jer jednostavno ne dobijaju to što sam rekao.

H.D.
Reply to  H.D.
10.09.2025. 21:04

I sve dok Džeko može trčati on će igrati jer se zarazio u tom lovu na ličnim rekordima, a reprezentacija mu je dala zeleno svijetlo da igra koliko god hoće.

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM