Sergej Barbarez: Najponosniji sam trener na svijetu

45 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Drtina
09.09.2025. 23:15

Dobro ga je onaj pito , kad ce ostavka….

Anonymous
Reply to  Drtina
09.09.2025. 23:44

ma jbt koga zelis zvati? Haj reci. Ama da bih doveli Jakirovica ili Dudica trebalo bih jos uvijek uigravati ekipa a da ne pricamo da bih bili takticni opet od 0 poceli.

Debil
Reply to  Anonymous
09.09.2025. 23:52

Nikog stranca koji je bio trener.

1.0.0%
Reply to  Anonymous
10.09.2025. 00:52

Samo imam jednu rijecenicu: Safet Susic Pape. Ustaj i izgovori!

1.0.0%
Reply to  1.0.0%
10.09.2025. 01:11

Smrdonja samo ti mamiC* stavljaj ovi crveni prst u dup*

Beri
Reply to  Drtina
10.09.2025. 00:01

Barbarez je bio dobar kad je u tandemu sa Spahićem doveo mnogo mladih nada u BiH?
Jedna loša noć poslije 4 uvezane pobjede i odmah se traži ostavka?
Kasnio je sa izmjenama, ali jbg šta da se radi? Idemo dalje, ništa još nije gotovo.
Ako budemo imali isti broj bodova kao i Austrija na kraju, gleda se ukupna gol-razlika i ne gleda se međusobni omjer u prvom planu. Zato trebamo dodatno nabiti gol-razliku do utakmice u Beču.

Debil
Reply to  Beri
10.09.2025. 00:07

Ostavka nema smisla sad. Trebamo se njega držati i dati mu priliku. Svaka čast sto je momke doveo on i misimovic, iako je smeće spaha rastjerao momke iz švedske, jedina stvar sto imam protiv njega je to. Mi smo previše kri minalna zemlja da dovedeno stranca koji je stručnjak da nam bude trener.

Beri
Reply to  Drtina
10.09.2025. 00:03

Pod “mi” mislim na reprezentativce i stručni štab

Guest
Reply to  Beri
10.09.2025. 00:11

Beri, bezveze se ložiš. Na ovom portalu se primjetno zadnjih godinu-dvije nakotilo botova, trolova koji uopšte ne vole našu reprezentaciju, i ssmo hoće ko da unesu nemir, a realno ko ove naše komentare i čita :). Zato opušteno, što kaže Barba, na pravom smo putu, samo kad se sjetim 1-4 protiv luksemburga, ovo je odlično.

Beri
Reply to  Drtina
10.09.2025. 00:38

@Guest ja ne znam koliko ima ono uopće pravih navijača koji navijaju za repku i kad pobijedi i kad izgubi, koji kažu sami sebi da dignu glavu, da nije još ništa gotovo? Uđem na internet, BiH pobijedi, same hvale. BiH izgubi, kreće pljuvanje, vrijeđanje, traženje ostavke itd.
Jesmo li mi to neka repka iz top 10 na svijetu? Je li se zaboravlja da smo 72. na svijetu?

Anonymous
Reply to  Drtina
10.09.2025. 10:27

Na sta ponosan

Eky
09.09.2025. 23:15

Bravoooo BARBA. Dobar posao radiš. Glavu gore idemo dalje. 💪💪🇧🇦

Anonymous
Reply to  Eky
09.09.2025. 23:29

Vodi ga kuci i njega i onog mujakica

Eky
Reply to  Anonymous
09.09.2025. 23:34

Da znaš bilo šta o fudbalu ne bi tako pisao.
Takvim kao sto si ti da je ti je Babo selektor ne bi ti pasalo. A neznalac si fudbalski. Sjediš kući jadnik i čekaš bilo šta da napišeš kako bi izbacio svoje životne frustracije i nezadovoljstvo.
Idi igraj lastiš bolje ćeš proći. Ovako si ispao glup kao mliječni zub.

Beri
Reply to  Eky
10.09.2025. 00:02

Mujakić je bio solidan prvo poluvrijeme. Nemamo Kolašinca jbg, šta da radimo, koga da dovedemo?

Beri
Reply to  Eky
10.09.2025. 00:03

Pod “mi” naravno mislim na Spahića i Barbareza

Anonymous
09.09.2025. 23:15

Austrija trenutno nije opasna Reprezentacija mislim u lošoj su formi. Trebali smo iskoristit ali nismo! Zbog cega? Ako je Barba imo Plan onda nije mu funkcionirao ni 1 1ini Minut. Ako ne znamo u 90 Minuta napraviti 4 Pasa a gdje su tek 4 Kombinacije pa kako da se pobijedi? Nemoguća Misija nažalost!

Anonymous
09.09.2025. 23:20

Ma kakvo 2.mjesto moj selektore mi za baraža nismo i nećemo ga proći. Vaš jedina šansa da vidite svjetsko je da osvojite grupu!!!

Kolibi1w3
09.09.2025. 23:21

Jesil ponosan na svog ljubimca Mujakica? Hocek imati zacementirano mjesto u prvih 11 u buducnosti? U jbm te tolko kofol pametnog

Anvvvvonymous
Reply to  Kolibi1w3
09.09.2025. 23:29

Jarane, Mujakicem je dobar bio, dosta dobro je pokrivao ljevi bek, brz je bio

Kolibi1w3
Reply to  Anvvvvonymous
09.09.2025. 23:57

Direktni krivac prvog gola a i drugi gol isao njegovom stranom. Kolko cemo se jos lagati?

Beri
Reply to  Kolibi1w3
10.09.2025. 00:05

Mujakić je tu jer nema Kolašinca. Kolašinac bi se kako se govori – trebao vratiti na teren sljedećeg mjeseca

Uhuhu
09.09.2025. 23:24

Jel ima iko od vas novinara da je pismen u toj Bosni?

Anonymous
09.09.2025. 23:27

Austrija iz niceg zadnje dvije utakmice osvoji sest bodova. Protiv Cipra na srecu dobise,Cipar cjelu tekmu bio bolji vise sansi mogli cak pobjediti. Austrija dobila pomocu sudije svirao penal. Mi smo na ovoj tekmi zasluzili naj manje bod,u poluvremenu smo trebali voditi. Greska Barbe je kasna izmjena,Ragnik je skontao da smo fizicki pali sa tri izmjene dobili smo posle tri min. gol. Barba mj nja tek 10 min.posle sto je bilo kasno. Bez obzira podrska rep.i na borbenosti. Idemo dalje nije jos nista izgubljeno

Anonymous
09.09.2025. 23:28

Selektor je pobjedio selektora

Anonymous
09.09.2025. 23:30

ovo je samo uvertira za poraze i od Kipra i od Rumunije naravno i od Austrije.

Guest
Reply to  Anonymous
10.09.2025. 00:14

Ovo je samo uvertira da ti kući naletimo pa ti staru….

Anonymous
09.09.2025. 23:30

Mi Bosanci znamo samo najvise pametovati

Sergej,Sergej,Sergej Barbarez
09.09.2025. 23:48

Puna podrska Sergeju i Co🇧🇦!!!!!

Debil
09.09.2025. 23:52

Svašta

Os jos
Reply to  Debil
10.09.2025. 00:05

Steta za bod jer ni Austrija nije sta extra pokazala. Nesretni golovi, dok je nas bio ipak izradjen ali sta vrijedi kada je samo to bilo. Racuno sam da cemo igrati malo zatvorenije kao ligu nacija pa da probamo sta na kontru da probamo cuvati tu zadnju utakmicu u zivotu. Ali kao sto sam proslu sedmicu rekao, kljuc grupe je Kipar, pa cemo vidjeti. Mozda nam se opet otvori. Ni baraz nebi bio ne uspijeh za ovu ekipu, u najgorem slucaju da odigraju jos koju jaku utakmicu ,to ovim momcima treba za dalji napredak.

Anonymous
09.09.2025. 23:58

Jeste i dosadni sa ti Mujakicen pa niko nije odigrao kako treba kako smo zeljeli sta su Dedic Memić dali po strani nista ..Sta je dao Gigovic sta Demirović kojeg konstantno forsira u prvi 11 sta ..Lose su odigrali svi branis se 30 minuta drugog poluvremena kao da smo mi gosti.Lose skroz

Debil
10.09.2025. 00:09

Mene će infarkt da udari radi ove reprezentacije.

Bhf ba
10.09.2025. 00:19

Normalno ne ulazim i ne citam vise komentare zato sto ovdje odavno nepisu Bosanci vec ljudi iz RS i one sto misle da mogu na ovaj nacin nasu legendu trenera i nasu momentalno dobre momke i nasu Bosnu da poremete zato sto nas je krenulo.
Nikad nikad i nikad pa crknite od ljubomore.

Balas
10.09.2025. 00:22

Austtija mihenja trojicu nakon cega je i pao hol a Barbarez he pogresio sto nije nikog zamjenio

Bhf ba
10.09.2025. 00:23

Ali mi je opet drago da koristite nas bosanski clanak i da vam se mogu smijati kako ste glupi i nepismeni.
Za vas je samo suma i nista drugo.
A sad na spavanje , sutra morate stoku cuvati

Deni
10.09.2025. 00:35

Jace generacije sa Dzekom Ibisevicem Spahicem Misimovicem su se jedva plasirali na svjetsko iako su za ove igrace oni klasa. Barbareza su htjeli navijaci ali on realno nece moci s ovim igracima napraviti rezultat. Je li sad on los ili igraci to je pitanje. Ali nicemu ovo ne vodi. Najveci problem ce biti kad se Dzeko oprosti.

Anonymous
10.09.2025. 00:43

Ma ja lakse je osvojiti 3 boda u Becu isto ko u Parizu a tri dana ranije nerjeseno u Tirani i hebem ti ono idemo dalje dokad mi smo ostarili svi ovako se neigra utakmica za odluku o prvom mjestu gotovo prvo mjesto zaboravite

Game on
10.09.2025. 00:48

Barba čuo za remi Rumunije protiv Kipra pa zadovoljan:)

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM