Trener PSV-a o Bajraktareviću: Napravio je razliku, ali mora još puno učiti
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Mali je top svima samo ne nasim kvazi strucnjaku Barbarezu
Malo ishitren komentar. Momak je tek počeo da igra u evropi i za nekog prvoligaša. Treba vremena da se prilagodi i ustali u ekipi pa da dođe i do prvog tima te više igra. Ne treba srljati nego pustiti dječka da se razvija. On je naša budućnost i treba ga paziti a ne da de gura u vatru. Uz to nije prošao kroz naše mlađe uzraste. Na drugu, možda ne bi bilo zgoreg da se priključi našem prvom timu i da sa njima trenira, da se polahko uklapa u ekipu.
Nisam te pitao za misljenje , sikter
Po tebi onda treba ga zvati sa 30 godina valjda će tad biti dovoljan iskusan i prilagođen komentar ti je preglup
071ZlaX
Momak ti si zaluto
Izgleda da je samo kod nekih naših “fudbalskih stručnjaka” talenat ako se igrač pozove poslije 25. neke godine života, dok sve druge reprezentacije prekomanduju tinejdžere u prvi tim kad prepoznaju suhi kvalitet.
Barbarez radi dobar posao dovođenjem mladih igrača tipa Alajbegović, Košpo, Malić pa i Esmira prošle godine ali isto tako je poglup u pojedinim segmentima selektorskog posla recimo po pitanju podrške svojim igračima, dovođenjem kvaliteta (ne polovnih igrača), mijenjanje formacija iz utakmice u utakmicu, eksperimentisanje sa pozicijama igrača itd.
Da ubrzo nađe pravi klub za sebe i izraste u pravog seniorskog igrača.
PSV je pravi klub za njega, ne treba ništa da mijenja nego da se trudi i da se razvija. Rezultati će doći. Neđa potrebe da momak izgori a karijera mu faktički nije ni počela.
Previše mu je PSV, ipak, za sada.
Za Baždara je izmislio svijet
Bazdar je za tebe izmislio svijet. Ti ne igras ni u nedelja ligi starackog doma.
Otkud ti znas, mozda je on tajno Ibricic hahahahahaha
Ruzno je sta radis, Esmir i Samed so totalno druge igrace i imaju druge pozcije zasto njih moras porediti prestani te sa ovim gluposti! Zelim da i Bazdar a i Bajraktarevic nastave ovako igrati i sve dati za reprezentaciju BiH taki vazi za Sameda a i za Esmira, treba nam ovakve igrace, neka se bore za dres i grb! Idemoo
Sunjicu poserem te
Eto ga ljudi dokaz da ovaj Lik sa 50 razlicitih imena pise komentare samo da bi Barbareza i reprezentaciju ponizio. Sram da te bude majmune jedan
Nikog ja ne ponizavam, Barbarez je svjetska neznalica koji nema dana radnog staza u trenerskom poslu
Sta jedes govna? 9/9 bodova u 3/3 tekme tebi nije dobro? Blago se tebi konjino jedna neznalico
Posrećilo mu se, vidjeli smo njegovu stručnost protiv Njemaca
Jes. Sve sreca. Remi sa holandijom i Madjarskom prije toga isto sreca? Uh debilu jedan onaj
Majmune kako je zavrsio mec s Madjarskom u Zenici ?
Hoces reci da je Vicente Company prije preuzima ja Bayerna Imao drugu trenersku karijer!!!
Bayern ga uzeo za Trenera!!!!
Slabo ces ti ovo skuntati!
Vidite da i selektor i trener Psva znaju bolje od ovih kauc selektora na ovoj platformi.. Trener Psva mu ne ljubi dupe nego ga hvali a i kritikuje istovremeno. Pa sta vi ljudi mislite da je to pozvati Esmira, neiskusnog i da pokusava tamo nekom Laimeru iz Bayerna provuci liotu kroz noge. Nije hejt nego istina. Isto kao i sa Emanom i Kerimom. Njiho vrijeme tek dolazi i treba im jos malo da se priviknu. Kroz po godine-godinu npr. Esmir ce biti odlican.
Eto ti znas besposlicaru
Upravo tako. Momak treba da se razvija i stiče iskustvo. PSV je idealan klub za njega, kao holandski fudbal općenito, prije svega za krilnu poziciju koji igra, s tim da će se vjerovatno razviti u špica. Za to treba vremena.
Cuj u spica joj ko sve prati fudbal Boze
Slazem se, ali nije poenta bas to. Repka treba da mu pomogne u tom procesu razvijanja kao igraca. Niko ne kaze da treba biti starter, ali da budd tu uz repku to je sigurno. Gledao sam Esmira u mladjim kategorijama. Jednostavno treneri su mu dopustali da radi sta hoce jer je bio predobar. Nije naucio igrati nogomet kako treba. Ipak treba vremena.
Nije mi jasno kako može neko se pozvati koji ke igro
Za mladi ekipu Psva ovo je prvi puta da dobije toliko puno minutaze
I da pokaže šta zna. Da je bio u repki bez minutaze rekli mendzeski igrac nama nikad nemoze se udovolji čudan smo narod fuj
Ne rise
Nepismen si za medalju
Ovaj plavo bijeli je nepismen tako je Anonymuse
Sunjicu majmuneeee
Tvoja porodica i jeste nastala od majmuna. Sta ces nemere birati kakav i koliko pametan ces doc na svijet
Crnci su nastali od majmuna
Ako nastavi ovako dobice opet poziv sta dizete prasinu odma mozda je tako i dogovorio sa Barbom da tamo se fokusira i sredi stanje jer je nov u europi da se navikne upo je odma u brz ritam PSV nije hankina ruta . Nemojte mjaukati prdonje odma
Ma jasta sto se onda tako Bazdar i Kulenovic ne dogovore mazlume
Sere i ovaj Bosz, zna o kakvom talentu se radi i stil igre Esmira, zna da se voli okretati i napraviti dibrling, voli napraviti solo akciju odgovara mu to a sad pravi razliku i opet i sta reci.. ja neznam zasto se tako ponasa protiv momka, ja zivim u Holandiju ovde sam odrastao i ja znam da Holandjani vole atraktivan fudbal i krilne igrace koji imaju dobar dribling i akciju, a ja i znam kako mogu igraca da potope u zemlju kad prave nekad greske, to je fudbal mlad je Esmir naravno bice jos stotinu gresaka, ali zaborave ti 50… Read more »
Možda je do toga da PSV može kupiti koga hoće od mladih igrača, pa Bosz mjeri po tome
Pa dobro sta to ima veze? Radi se o kvalitetu momka, racuna na njega inace bi se odreko ali treba mu vise minutaza, da se dokazuje, vidi kad napravis 2’gola nakon dugo vremena i dosta kritika i razocaranje, radis takva stvari da se na neki nacin i pokazes i dokazes da treba igrati, stvarno svaka cast Esmiru nije lahko kad gledas mu konkurenciju i jos to na njegovu poziciju, taki mlad i jos uvjek cvrst i zeli da se pokaze, kapa dole! Neke mlade igrace neznaju s tim da se slozu i zato propadaju neke talenti danas dan. Svaka cast… Read more »
Esmir je imao 11 ponuda za posudbu koje su sve bile odbijene, znaci da kolko-tolko racuna na njega
I treba da provlači loptu kroz noge protivničkog igrača. Individualna klasa je ključ i uvijek može odlučiti utakmicu. Još samo fali da mu kaže da ne puca na gol na finesse način. Mene podsjeća na Ardu Gülera kad pokuša finessom skinuti paučinu s gola.
Ovaj trener je kloc haman ko Barbarez nas samo furaj sredinom Esmire
Eto ga “SmilY” kopira i Sabita. Koji kreten
Iskreno mislim da je bolji i od Messija kad je ovaj bio u njegovim godinama
Ja ovo nikad vidio Nisam
Veliki potencial, a nadam se da ce ispostovati ovo sto je danas rekao,za svoje dobro I svih nas koji volimo reprezentaciju. Sto manje tick-tock, facebook I ostale dzidze,posveti se onome sto volis I sto te hrani. Sve ti se otvorilo zadnju godinu, nemoj da zatvoris sa nekim glupostima. Zalosno bi bilo poslije takvog potenciala za nekoliko godina pricati o ne iskoristenom talentu. A takvih je bogami bilo mnogo koji se nisu mogli nositi sa tim teretom. Sretno.
Momak itekako treba da se razvija, nije on još kompletan igrač i to vidi svaki normalan navijač. Ali od pojedinih imena sa Barbarezovog spiska je on itekako bolji i mogao bi donositi prevagu u ključnim momentima utakmice, po mogućnosti u posljednjih pola sata ulazeći svjež sa klupe
Inače, eno i sam Perišić je ispišao Barbareza na Instagramu. Kaže “izborniče, mali je spreman” xD sad će ga naš Barba totalno izignorisati ono tipa “ko si ti da meni komanduješ koga ću zvati”
Inače, eno i sam Perišić je ispišao Barbareza na Instagramu. Kaže “Izborniče, mali je spreman” xD sad će ga naš Barba totalno izignorisati ono tipa “Ko si to ti da meni komanduješ koga ću zvati?”*
Može biti da je nešto prigovorio ili se žalio na minutažu pa ga Barbarez namjerno izostavlja i stavlja onog iz Karlsruhe na njegovu poziciju. Ovakvim ponašanjem će proizvesti gomilu ulizivaca i ja sagovornika.