Trener PSV-a o Bajraktareviću: Napravio je razliku, ali mora još puno učiti

48 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
plavo-bijeli1
24.08.2025. 10:49

Mali je top svima samo ne nasim kvazi strucnjaku Barbarezu

071ZlaX
Reply to  plavo-bijeli1
24.08.2025. 13:11

Malo ishitren komentar. Momak je tek počeo da igra u evropi i za nekog prvoligaša. Treba vremena da se prilagodi i ustali u ekipi pa da dođe i do prvog tima te više igra. Ne treba srljati nego pustiti dječka da se razvija. On je naša budućnost i treba ga paziti a ne da de gura u vatru. Uz to nije prošao kroz naše mlađe uzraste. Na drugu, možda ne bi bilo zgoreg da se priključi našem prvom timu i da sa njima trenira, da se polahko uklapa u ekipu.

plavo-bijeli1
Reply to  071ZlaX
24.08.2025. 14:39

Nisam te pitao za misljenje , sikter

Arsen
Reply to  071ZlaX
24.08.2025. 14:51

Po tebi onda treba ga zvati sa 30 godina valjda će tad biti dovoljan iskusan i prilagođen komentar ti je preglup

Anonymous
Reply to  plavo-bijeli1
24.08.2025. 15:04

071ZlaX
Momak ti si zaluto

Miro
Reply to  plavo-bijeli1
24.08.2025. 16:28

Izgleda da je samo kod nekih naših “fudbalskih stručnjaka” talenat ako se igrač pozove poslije 25. neke godine života, dok sve druge reprezentacije prekomanduju tinejdžere u prvi tim kad prepoznaju suhi kvalitet.
Barbarez radi dobar posao dovođenjem mladih igrača tipa Alajbegović, Košpo, Malić pa i Esmira prošle godine ali isto tako je poglup u pojedinim segmentima selektorskog posla recimo po pitanju podrške svojim igračima, dovođenjem kvaliteta (ne polovnih igrača), mijenjanje formacija iz utakmice u utakmicu, eksperimentisanje sa pozicijama igrača itd.

Game on
24.08.2025. 10:53

Da ubrzo nađe pravi klub za sebe i izraste u pravog seniorskog igrača.

071ZlaX
Reply to  Game on
24.08.2025. 13:13

PSV je pravi klub za njega, ne treba ništa da mijenja nego da se trudi i da se razvija. Rezultati će doći. Neđa potrebe da momak izgori a karijera mu faktički nije ni počela.

Game on
Reply to  071ZlaX
24.08.2025. 14:25

Previše mu je PSV, ipak, za sada.

Mark Renton
24.08.2025. 11:16

Za Baždara je izmislio svijet

Sunjic
Reply to  Mark Renton
24.08.2025. 13:12

Bazdar je za tebe izmislio svijet. Ti ne igras ni u nedelja ligi starackog doma.

Debil
Reply to  Sunjic
24.08.2025. 15:41

Otkud ti znas, mozda je on tajno Ibricic hahahahahaha

Vase ime
Reply to  Mark Renton
24.08.2025. 13:58

Ruzno je sta radis, Esmir i Samed so totalno druge igrace i imaju druge pozcije zasto njih moras porediti prestani te sa ovim gluposti! Zelim da i Bazdar a i Bajraktarevic nastave ovako igrati i sve dati za reprezentaciju BiH taki vazi za Sameda a i za Esmira, treba nam ovakve igrace, neka se bore za dres i grb! Idemoo

SmilY
Reply to  Mark Renton
24.08.2025. 14:40

Sunjicu poserem te

Sunjic
Reply to  SmilY
24.08.2025. 14:55

Eto ga ljudi dokaz da ovaj Lik sa 50 razlicitih imena pise komentare samo da bi Barbareza i reprezentaciju ponizio. Sram da te bude majmune jedan

SmilY
Reply to  Mark Renton
24.08.2025. 15:06

Nikog ja ne ponizavam, Barbarez je svjetska neznalica koji nema dana radnog staza u trenerskom poslu

Sunjic
Reply to  SmilY
24.08.2025. 15:46

Sta jedes govna? 9/9 bodova u 3/3 tekme tebi nije dobro? Blago se tebi konjino jedna neznalico

SmilY
Reply to  Sunjic
24.08.2025. 15:59

Posrećilo mu se, vidjeli smo njegovu stručnost protiv Njemaca

Sunjic
Reply to  SmilY
24.08.2025. 19:36

Jes. Sve sreca. Remi sa holandijom i Madjarskom prije toga isto sreca? Uh debilu jedan onaj

@Sunjic
Reply to  Sunjic
24.08.2025. 20:50

Majmune kako je zavrsio mec s Madjarskom u Zenici ?

Anonymous
Reply to  SmilY
24.08.2025. 21:46

Hoces reci da je Vicente Company prije preuzima ja Bayerna Imao drugu trenersku karijer!!!
Bayern ga uzeo za Trenera!!!!
Slabo ces ti ovo skuntati!

Smily
24.08.2025. 11:18

Vidite da i selektor i trener Psva znaju bolje od ovih kauc selektora na ovoj platformi.. Trener Psva mu ne ljubi dupe nego ga hvali a i kritikuje istovremeno. Pa sta vi ljudi mislite da je to pozvati Esmira, neiskusnog i da pokusava tamo nekom Laimeru iz Bayerna provuci liotu kroz noge. Nije hejt nego istina. Isto kao i sa Emanom i Kerimom. Njiho vrijeme tek dolazi i treba im jos malo da se priviknu. Kroz po godine-godinu npr. Esmir ce biti odlican.

plavo-bijeli1
Reply to  Smily
24.08.2025. 11:26

Eto ti znas besposlicaru

071ZlaX
Reply to  Smily
24.08.2025. 13:15

Upravo tako. Momak treba da se razvija i stiče iskustvo. PSV je idealan klub za njega, kao holandski fudbal općenito, prije svega za krilnu poziciju koji igra, s tim da će se vjerovatno razviti u špica. Za to treba vremena.

Bhf
Reply to  071ZlaX
24.08.2025. 13:40

Cuj u spica joj ko sve prati fudbal Boze

Anonymous
Reply to  Smily
24.08.2025. 18:21

Slazem se, ali nije poenta bas to. Repka treba da mu pomogne u tom procesu razvijanja kao igraca. Niko ne kaze da treba biti starter, ali da budd tu uz repku to je sigurno. Gledao sam Esmira u mladjim kategorijama. Jednostavno treneri su mu dopustali da radi sta hoce jer je bio predobar. Nije naucio igrati nogomet kako treba. Ipak treba vremena.

Luc nilis
24.08.2025. 12:23

Nije mi jasno kako može neko se pozvati koji ke igro
Za mladi ekipu Psva ovo je prvi puta da dobije toliko puno minutaze
I da pokaže šta zna. Da je bio u repki bez minutaze rekli mendzeski igrac nama nikad nemoze se udovolji čudan smo narod fuj

plavo-bijeli1
Reply to  Luc nilis
24.08.2025. 12:29

Ne rise

Anonymous
Reply to  Luc nilis
24.08.2025. 13:06

Nepismen si za medalju

Sunjic
Reply to  Anonymous
24.08.2025. 13:11

Ovaj plavo bijeli je nepismen tako je Anonymuse

plavo-bijeli1
Reply to  Luc nilis
24.08.2025. 14:41

Sunjicu majmuneeee

Sunjic
Reply to  plavo-bijeli1
24.08.2025. 14:56

Tvoja porodica i jeste nastala od majmuna. Sta ces nemere birati kakav i koliko pametan ces doc na svijet

Debil
Reply to  Sunjic
24.08.2025. 15:42

Crnci su nastali od majmuna

Niceze Real Madrid
24.08.2025. 12:38

Ako nastavi ovako dobice opet poziv sta dizete prasinu odma mozda je tako i dogovorio sa Barbom da tamo se fokusira i sredi stanje jer je nov u europi da se navikne upo je odma u brz ritam PSV nije hankina ruta . Nemojte mjaukati prdonje odma

Anonymous
Reply to  Niceze Real Madrid
24.08.2025. 13:07

Ma jasta sto se onda tako Bazdar i Kulenovic ne dogovore mazlume

Vase ime
24.08.2025. 13:55

Sere i ovaj Bosz, zna o kakvom talentu se radi i stil igre Esmira, zna da se voli okretati i napraviti dibrling, voli napraviti solo akciju odgovara mu to a sad pravi razliku i opet i sta reci.. ja neznam zasto se tako ponasa protiv momka, ja zivim u Holandiju ovde sam odrastao i ja znam da Holandjani vole atraktivan fudbal i krilne igrace koji imaju dobar dribling i akciju, a ja i znam kako mogu igraca da potope u zemlju kad prave nekad greske, to je fudbal mlad je Esmir naravno bice jos stotinu gresaka, ali zaborave ti 50… Read more »

Game on
Reply to  Vase ime
24.08.2025. 14:29

Možda je do toga da PSV može kupiti koga hoće od mladih igrača, pa Bosz mjeri po tome

Vase ime
Reply to  Game on
24.08.2025. 14:40

Pa dobro sta to ima veze? Radi se o kvalitetu momka, racuna na njega inace bi se odreko ali treba mu vise minutaza, da se dokazuje, vidi kad napravis 2’gola nakon dugo vremena i dosta kritika i razocaranje, radis takva stvari da se na neki nacin i pokazes i dokazes da treba igrati, stvarno svaka cast Esmiru nije lahko kad gledas mu konkurenciju i jos to na njegovu poziciju, taki mlad i jos uvjek cvrst i zeli da se pokaze, kapa dole! Neke mlade igrace neznaju s tim da se slozu i zato propadaju neke talenti danas dan. Svaka cast… Read more »

Sunjic
Reply to  Vase ime
24.08.2025. 14:59

Esmir je imao 11 ponuda za posudbu koje su sve bile odbijene, znaci da kolko-tolko racuna na njega

Sead
24.08.2025. 14:47

I treba da provlači loptu kroz noge protivničkog igrača. Individualna klasa je ključ i uvijek može odlučiti utakmicu. Još samo fali da mu kaže da ne puca na gol na finesse način. Mene podsjeća na Ardu Gülera kad pokuša finessom skinuti paučinu s gola.

Sabit
24.08.2025. 15:07

Ovaj trener je kloc haman ko Barbarez nas samo furaj sredinom Esmire

Sunjic
Reply to  Sabit
24.08.2025. 15:47

Eto ga “SmilY” kopira i Sabita. Koji kreten

Kalesija boy
24.08.2025. 15:39

Iskreno mislim da je bolji i od Messija kad je ovaj bio u njegovim godinama
Ja ovo nikad vidio Nisam

Os jos
Reply to  Kalesija boy
24.08.2025. 16:10

Veliki potencial, a nadam se da ce ispostovati ovo sto je danas rekao,za svoje dobro I svih nas koji volimo reprezentaciju. Sto manje tick-tock, facebook I ostale dzidze,posveti se onome sto volis I sto te hrani. Sve ti se otvorilo zadnju godinu, nemoj da zatvoris sa nekim glupostima. Zalosno bi bilo poslije takvog potenciala za nekoliko godina pricati o ne iskoristenom talentu. A takvih je bogami bilo mnogo koji se nisu mogli nositi sa tim teretom. Sretno.

Miro
24.08.2025. 16:14

Momak itekako treba da se razvija, nije on još kompletan igrač i to vidi svaki normalan navijač. Ali od pojedinih imena sa Barbarezovog spiska je on itekako bolji i mogao bi donositi prevagu u ključnim momentima utakmice, po mogućnosti u posljednjih pola sata ulazeći svjež sa klupe

Miro
24.08.2025. 16:15

Inače, eno i sam Perišić je ispišao Barbareza na Instagramu. Kaže “izborniče, mali je spreman” xD sad će ga naš Barba totalno izignorisati ono tipa “ko si ti da meni komanduješ koga ću zvati”

Miro
Reply to  Miro
25.08.2025. 17:12

Inače, eno i sam Perišić je ispišao Barbareza na Instagramu. Kaže “Izborniče, mali je spreman” xD sad će ga naš Barba totalno izignorisati ono tipa “Ko si to ti da meni komanduješ koga ću zvati?”*

Anonymous
24.08.2025. 16:49

Može biti da je nešto prigovorio ili se žalio na minutažu pa ga Barbarez namjerno izostavlja i stavlja onog iz Karlsruhe na njegovu poziciju. Ovakvim ponašanjem će proizvesti gomilu ulizivaca i ja sagovornika.

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM