Trener golmana reprezentacije BiH Enver Lugušić smatra da je pobjeda nad Danskom zaslužena

Nakon pobjede poslije jedanaesteraca nad Danskom na Kirin Kupu u Japanu, trener golmana bh. selekcije Enver Lugušić kazao je da je zadovoljan konačnim ishodom utakmice.

„Zadovoljni smo ishodom utakmice, ali ne i igrom u prvom poluvremenu. Slabo smo otvorili meč, ali je selektor pravovremeno napravio izmjene i promijenio tok utakmice”, kazao je Lugušić i dodao:

“Na kraju smo zasluženo pobijedili. Nadam se da ćemo u finalu pružiti maksimum i biti još bolji.“

Izabranici Mehmeda Baždarevića u utorak (7. juni) igrat će finale protiv Japana u Osaki.

Japanci su u drugom polufinalnom meču deklasirali Bugarsku sa 7:2.

(Reprezentacija.ba)