Trener Kopera Slaviša Stojanović objektivno je prokomentarisao remi protiv Željezničara 1:1 večeras na Grbavici u okviru prvog kola Konf. lige.

“Možemo samo poželjeti ovakav ambijent u Sloveniji” pohvalio je Grbavicu.

“Željezničar nas nije iznenadio, ali jesmo sami sebe. Nismo bili na nivou na kojem smo bili proteklih 3-4 mjeseci. Hvala našem golmanu na svemu što je uradio večeras. Isčupali smo se!”

Foto: Damir Hajdarbašić, Reprezentacija.ba

“U prvom poluvremenu Željezničar je bio furiozniji, u drugom smo uspjeli stabilizovati igru – ali moraćemo odigrati bolje u revanšu” smatra Stojanović.

Revanš je na rasporedu u četvrtak 17. jula od 19,30 sati na stadionu Bonfika u Koperu.

Za Željezničar su igrali:

Muftić, Troupee, Seedorf, Karamarko, Alić, Lagumdžija, Joao Erick, Cvetanoski, Šošić, Pejić i Krpić.

Priliku sa klupe su dobili Jaganjac, Boljević i Šabić.

Za Koper su igrali:

Jurhar, Mittendorfer, Čeliković, Curcio, Manseri, Longonda, Tomek, Matondo, Iličić i Jurić.