Najbolji bh. košarkaš Jusuf Nurkić (30) još jednom je pokazao svoju ljudsku veličinu.
Nurkić je obezbijedio razamanske pakete za 400 povratnika širom naše države.
Ovu vijest je potvrdilo Udruženje Pomozi.ba.
“Zahvaljujući velikom srcu našeg NBA košarkaša Jusufa Nurkića i njegove fondacije, 400 povratnika dobilo je ramazanske pakete koji su im uljepšali ovaj mubarek mjesec.
Ramazan je vrijeme kada smo svi bliži jedni drugima, a zahvaljujući ovoj donaciji, osmijesi i toplina su stigli u mnoge domove.
Paketi su stigli u Koziju Luku, Jabuku, Foču, Ustikolinu, Jošanicu, Filipoviće, Paunce, Tjentište, Mrkalje, Popov Most, Ćurevo, Mješajiće, Kruševo, Humiće, Vina, Tođevac, Malo Marevo, Veliko Marevo, Dančiće, Mrežicu i okolna sela, a prethodno smo objavili da su paketi stigli i do Zvornika.
Hvala Jusufu Nurkiću i njegovoj fondaciji što svojim djelima vraćaju nadu i uljepšavaju živote onima kojima je to najpotrebnije”, naveli su iz Pomozi.ba.
(Reprezentacija.ba)










FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Željezničar Sarajevo
FK Radnik Bijeljina
FK Sarajevo
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Como 1907
AC Milan
Austrija
BiH
Rumunija
Kipar
San Marino