Trener i selektor u penziji Senad Kreso za Reprezentacija.ba komentariše aktuelnosti u našem fudbalu.
Nikada jači, a snažniji komentar Krese stiže nakon što je sarajevska publika izbacila Fuada Čolpu sa utakmice iz dvorane Skenderija.
“Ni FIS, ni Skenderija, ni Zetra ne pamte da je publika, odnosno raja, istjerala nekoga sa tribina kao nepodnovšljivu osobu” napisao je Kreso.
Član Izvršnog odbora FS BiH Fuad Čolpa je napustio tribine male dvorane Skenderije uoči finala malonogometnog turnira “Hasetov klasik”.
Uradio je to nakon što ga je publika natjerala povicima, ali i gađanjem predmetima da izađe sa tribina.
Nakon toga Skenderijom su se čuli uzvici “Savez napolje”.
Čolpu većinski sarajevski klubovi smatraju kao odgovornog za mnoge neregularnosti u radu Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo. Šira javnost ga krivi za izdaje patriotskih interesa BiH kroz glasanje za odigravanje utakmice između Bosne i Hercegovine i Rusije, u vrijeme agresije Rusije na Ukrajinu.
(Reprezentacija.ba)

















FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
NK Široki Brijeg
FK Velež Mostar
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Švicarska
FC Bayern München
Borussia Dortmund
TSG 1899 Hoffenheim
VfB Stuttgart
RB Leipzig
Inter Milan
AC Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino