Trener i gost komentator BHT 1 Mensur Dogan analizirao je viđeno od reprezentacije Bosne i Hercegovine.
“Raduje nas sve ovakva utakmica, samo nekoliko dobrih akcija vraća dobru atmosferu i podršku navijača.” rekao je Dogan.
Između ostalog dotakao se i onoga što nas čeka u narednim kvalifikacijama.
“Malo se plašim utakmica protiv reprezentacija iz nižih šešira. U ovom mandatu selektora nismo imali priliku igrati takve utakmice.” rekao je Dogan prisjećajući se da je reprezentacija BiH proteklih godina teže igrala utakmice u kojima je bila favorit.
Dotakao se posebno jednog od debitanata uz komentar da je izostanak Nikole Katića bila “sreća u nesreći” zbog novog nastupa Tarika Muharemovića.
“Tarik Muharemović kao ljevak ima poseban status. Nadam se da će i on, ali i stoperi kao Hadžikadunić, nabiti mišićnu masu jer je to nekad stoperu potrebno i pored dobrog pozicioniranja ili igre” rekao je Dogan.
(Reprezentacija.ba)

FK BSK Banja Luka
FK Borac Banja Luka
FK Radnik Bijeljina
FK Sarajevo
Slovenija
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino