Vladimir Slišković (41), sin bivšeg selektora naše zemlje Blaža Sliškovića, ostvario je prvu pobjedu na klupi Orenburga.
Orenburg je danas u susetu šestog kola grupne faze Kupa Rusije savladao Khimki sa 2:0.
Golove za domaće zabili su Mkhailov i Baranovsky.
Sliškoviću je ovo bila druga utakmica na klupi Orenburga. Tokom vikenda je njegov tim u ligi odigrao 2:2 protiv Krylye Sovetov.
Za Orenburg je u današnjem susretu od 55. minute igrao naš reprezentativac Ivan Bašić (22).
Bašiću je ovo bio 15. nastup u tekućoj sezoni u svim takmičenjima.
Odigrao je 10 utakmica u ligi, pet u Kupu te postigao jedan pogodak.
(Reprezentacija.ba)

FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino