Porazi Belgije, Grčke i Estonije

Za razliku od selekcije BiH koja je sinoć trijumfovala nad Švicarskom, naši protivnici u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji, sinoć su doživjeli poraze.

Belgija je poražena na gostovanju kod Portugala, a Grčka i Estonija su poražene na domaćim terenima.

Portugal – Belgija 2:1

Selekcija Portugala je ostvarila pobjedu nad Belgijom rezultatom 2:1. Golove za pobjednički tim postigli su Nani i Ronaldo, dok je jedini gol za Belgiju postigao Lukaku.

Grčka – Island 2:3

Reprezentacija Grčke je ugostila selekciju Islanda i preko Fortounisa već u prvom poluvremenu imala prednost od 2:0.

Grci su prokockali vodstvo te je Island golovima Traustasona, Ingasona i Sigthorssona stigao do preokreta i pobjede rezultatom 2:3.

Greece 2-3 Iceland – All Goals (29/3/2016) by sports-live2

Estonija – Srbija 0:1

U meču između Estonije i Srbije viđen je prelijep gol u režiji srbijanskog reprezentativca Aleksandra Kolarova.

Kolarov je u 80. minuti bio strijelac jedinog gola na utakmici čime je tako donio pobjedu Srbiji.