Prvi problemi za Barbareza: Kolašinac povrijeđen
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Pa Boze dragi ovaj covjek ko da je od kristala uvijek je pod povredom.
Neki su takve (ne)srece poput robbena, zaniola, dybale i ostalih. Sta ces, tu je gdje je. Osnivac euro lige a neki cobani se nasli komentarisati ovdje ispod
Covjek Se Bori i zato mogucnost cesti povreda je Velo moguca!!
U Duele bez kompromisa i Velo Jak igrac.
Na zalost ne zaobilazi ga nista
Joj izgovora jadnih…ostali igraci se ne bore? Aha,sta ima jak…On i njegov stampedo,komedija prava.
A sta znaci velikim slovom”Velo moguca i Velo jak?jeli to Seselj mozda pise komentar…ono citaj kako izgovaras????
Sve je to sumnjivo oko Kolašinca bolje da se oprosti od reprezentacije samo zavlači Barbareza ako nema volje i želje igrati
Cuj ovog sumljivo ,,sejo da nije zelio igrati za bosnu da je nije volio,,sad bi 100%bio kod Elfa svabi,,zato nepricaj glupost citaj fino sport ba i tisu
Sejo kralj i tisina
Bolje da ne igra za repku. Na terenu izgleda kao muha bez glave ili kao odvaljena stijena, bez truna mozga! Napolje s njim! Samo sirovina, bez inteligencije!
najbolji opis njega do sada-totalno bezvezan i cak i ne zna igrati fudbal drze ga samo radi tog sto je volina na terenu,.fizicki
to je nacin da se ne pozove u reprezentaciju-otpisivanje po dogovoru-nes milom hoces silom
Yebeem vam vase famelije gluupe, koji pojma nemate o fudbalu, botovi, cettnici i cobani poput ibrahimbega derima i ostalih! Ostanite u avliji i uzivajte i dalje uz heineken pivu sa vasih 130 kila sala, otac vas od pozada vaš…y.ebo!
Kolasinac.Dzeko, Krunic,Tahirovic- sup karta.