Bh. internacionalac koji je prije par godina bio standardan reprezentativac naše zemlje, Sanel Jahić danas je svojim "prvijencem" ovjerio St. Johnstoneu plasman u osminu finala škotskog FA Kupa.

Ekipa St. Johnstonea je danas u okviru 1/16 finala FA Kupa Škotske na svom terenu ugostila momčad Livingstona. Domaći su opravdali ulogu favorita i u 24. minuti preko Maya poveli sa 1:0.

Rezultat se nije mijenjao sve do 62. minute kada Sanel Jahić postiže svoj prvi gol u dresu novog kluba i ujedno postavlja konačnih 2:0.

Ovom pobjedom St. Johnston se plasirao u narednu fazu pomenutog natjecanja. Dodajmo i to da Celtic našeg mladog reprezentativca Bahrudina Atajića svoju utakmicu 1/16 finala Kupa igra sutra protiv Heartsa. Očekujemo da će Atajić dobiti priliku u sutrašnjem meču.