Odigrana prva utakmica 21. kola Premijer lige BiH

U prvom susretu 21. kola Premijer lige BiH, fudbaleri Rudara iz Prijedora odigrali su na svom terenu 1:1 protiv Sarajeva.

Gosti iz Sarajeva su imali veliku priliku da povedu u 40. minuti, ali Haris Duljević nije iskoristio jedanaesterac.

Kazna je stigla dvije minute kasnije, kada Burazor pogađa za bijele tačke i dovodi Rudar u vodstvo od 1:0.

Ipak, u 47. minuti Sarajevo je izjednačilo na 1:1, a strijelac je bio Benko.

Do kraja meča, gosti su pokušali doći do trijumfa, međutim rezultat je ostao isti.

Rudar Prijedor: Kozić, Pekija, Burazor, Antonić, Kantar, Jovičić, Jakupović, Pejić, Marić, Kunić i Erić. Još su igrali Rastoka, Radoja i Kojić.

Sarajevo: Pavlović, Rustemović, Kovačević, Duljević, Cezar, Kramar, Barbarić, Bekić, Kallasi, Radovac i Simeunović. Još su igrali Benko, Harba i Okić.

Ekipa Sarajeva se trenutno nalazi na trećoj poziciji sa 39 bodova, dok Rudar zauzima 14. mjesto sa 18 bodova.