Torpedo Kutaisi i Sarajevo igraju utakmicu prvog pretkola kvalifikacija za Konf. ligu, a trenutni rezultat je 2:2.

Sarajevo je u trećoj minuti moglo povesti, ali domaće je spasila prečka nakon fenomenalnog šuta Ziljkića.

Dvije minute kasnije Varešanović je šutirao pored gola, da bi u 13. minuti Oliveira iz dobre situacije šutirao preko gola.

Ekipa Sarajeva je u 21. minuti pogodila novi prečku. Duraković je centrirao, a Kyeremeh glavom uzdrmao prečku.

Fudbaleri Sarajeva su u 33. minuti imali nove dvije sjajne šanse. Prvo je golman domaćih odbranio šut Zeljkovića, a onda je udarac Ziljkića otišao pored gola.

Kazna za promašaje stigla je u 43. minuti kada je Sandokhandze zabio za prednost Torpeda.

Ipak, na samom startu drugog poluvremena Oliveira je zabio za 1:1.

Nažalost, radost igrača Sarajeva nije trajala dugo, s obzirom da je u 48. minuti Bugridze postigao novi gol za Torpedo.

Sarajevo u 52. minuti postiže drugi gol, a strijelac je bio Dal Varešanović.