Susreti trećeg kola grupne faze 11. Međunarodnog memorijalnog U15 turnira „Josip Katalinski-Škija“ odigrani su danas, saopšteno je iz FS BiH.

U Trening centru FS BiH u Zenici u okviru grupe A pioniri Čelika su pobijedili U15 selekciju Albanije rezultatom 4:1.

Prvo mjesto u grupi A osvojila je Bosna i Hercegovina sa 5 bodova ispred Čelika koji je osvojio 3 i Albanije sa jednim bodom.

Crna Gora je u Doboj-Kaknju sa ubjedljivih 6:1 pobijedila zajedničku selekciju Sarajeva i Istočnog Sarajeva, te je sa 4 boda osvojila prvo mjesto u grupi B. Druga je selekcija Grada Beograda sa 3 boda, dok su pioniri Sarajeva i Istočnog Sarajeva osvojili 2.

Sutra su na rasporedu utakmice za plasman. U susretu za 5. mjesto u Doboj-Kaknju u 10:00 sati će se sastati Albanija i zajednička selekcija Sarajeva i Istočnog Sarajeva.

U isto vrijeme u zeničkom Trening kampu biće odigrana utakmica za 3. mjesto između NK Čelik i selekcije Grada Beograda.

Finalni meč Bosna i Hercegovina-Crna Gora je na programu u 13:00 sati u Trening centru FS BiH.

Utakmicu za 3. mjesto i finale moći ćete pratiti uživo na zvaničnom YouTube kanalu Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine.